به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : به منظور قدرداني از زحمات بخش خصوصي حاضر در برنامه هاي ستاد خدمات سفر شهرستان ميبد مراسم باشكوهي در سالن اجتماعات فرمانداري ميبد برگزار شد .

در اين برنامه موحدي فر مسئول اسكان خدمات سفر شهرستان ميبد ضمن ارائه گزارشي از فعاليتهاي اداره آموزش و پرورش شهرستان ميبد از كيفيت خوب خدمات ارائه شده گفت و اشاره نمود خوشبختانه ميبد رتبه اول استان در كميت و كيفيت اسكان مسافرين را به خود اختصاص داد .

فلاح فرماندار ميبد نيز در اين جلسه ضمن قدرداني از بخش خصوصي به خاطر فعاليت خوبشان گفت : ما در شهرستان ميبد شاهد رشد افراد چه به لحاظ كمي و چه به لحاظ كيفي در زمينه صنعت گردشگري هستيم و اين جاي خوشبختي دارد كه در اين عرصه 150 نفر را امروز پذيرا هستيم .

وي از بخشهاي مختلف خدمات سفر قدرداني نمود و تصريح كرد : ميبد با داشتن بيش از 700 هكتار بافت تاريخي بيش از اين مي تواند در زمينه جذب توريست فعال باشد كه اين مستلزم ورود بخش خصوصي بيش از پيش در اين زمينه مي باشد .

 در اين مراسم اجراي مولود خواني ، پرده خواني و همچنين پخش كليپ خدمات نوروزي نيز به اجرا درآمد و در پايان مراسم مدعوين به صرف شولي دعوت شدند .