فرماندارمیبد:

فاضلاب شهری بخش زیادی از آب صنایع و فضای سبز را تأمین خواهد کرد

حسین فلاح در نشست اصحاب رسانه این شهرستان که با حضور امام‌جمعه در بیت آیت‌الله اعرافی برگزار شد گفت: یکی از پروژه‌های مهم شهرستان، پروژه فاضلاب شهری بود که به حمدالله از پروژه‌های کارشناسی و فنی است و اجرای آن روند روبه جلویی دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ فلاح با اشاره به برخی اظهارنظرها از بیرون به این پروژه افزود: این پروژه در آینده، نقش بی‌بدیلی را در تأمین آب صنایع و فضای سبز ایفا خواهد کرد بنابراین جایی برای تردید در اجرای آن نمی‌بینم.

وی با قدردانی از تعامل و همکاری مردم شهیدیه در اجرای تصفیه‌خانه آن در منطقه شهیدیه هم گفت: سیستم به‌کاررفته در این شبکه فاضلاب به‌قدری مناسب است که در 20 متری این شبکه هم هیچ‌گونه بوی تعفن احساس نخواهد شد.

فرماندارمیبد حاشیه‌سازی برخی در ماجرای فاضلاب شهری میبد را ناپسند و غیرمنطقی خواند و افزود: در صورت وجود مسائل و مشکلات از راه منطقی حاضریم چراکه ما با بررسی همه جوانب فنی و کارشناسی دست‌به‌کار شدیم؛ اما اگر بخواهند به‌نوعی با هیاهو، فضا را احساسی کنند درواقع اصل عقلانیت و استدلال را زیر سؤال می‌برند در این صورت هم امام‌جمعه، هم نماینده و هم از جانب فرمانداری مسائل را پی گیری خواهیم کرد.

در پایان این جلسه از مدیران نشریات و سایت‌ها و خبرنگاران فعال تجلیل به عمل آمد.