معاون فرماندارمیبد:

روز جهانی قدس بازگشت فلسطین به اولویت اول در جهان اسلام است

جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد در این جلسه، به فرموده امام راحل، راهپیمایی روز جهانی قدس را رویکرد تغییر فرهنگ نام برد و افزود: این تغییر فرهنگ بستری برای تغییرات معادلات سیاسی و نظامی در سطح جهان خواهد بود.

سید محسن فلاح تصریح کرد: در حقیقت روز جهانی قدس در حال تغییر فرهنگ جوامع اسلامی از انفعال و بالقوه به بالفعل و بازگشت فلسطین به اولویت اول جهان اسلام است.

فلاح با اشاره به زمان و مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد هم گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد مثل سال گذشته از ساعت 10 ونیم، حرکت آحاد انقلابی و شریف از محلات به سمت میدان جانباز و ازآنجا از ساعت 11 ونیم به سمت مصلی آیت‌الله اعرافی میعادگاه نماز جمعه خواهد بود.

معاون فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: مردم شریف و انقلابی شهرستان میبد روز جهانی قدس مثل همیشه، با حضور گسترده و باشکوه خود، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان نشان خواهند داد.

فلاح بر اطلاع‌رسانی سریح و تبلیغات، پیش‌بینی ایاب‌وذهاب شرکت‌کنندگان در راهپیمایی و برقراری امنیت و حل مشکل ترافیک در روز قدس از سوی دستگاه‌های ذیر ربط تأکید کرد.