جشن گل‌ریزان درمیبد برگزار شد

جشن گل‌ریزان با حضور مدیرعامل ستاد دیه استان، معاون فرماندارمیبد، دادستان میبد، رئیس زندان اردکان و جمعی از مسئولین در فرماندارمیبد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، معاون فرماندارمیبد با قدردانی از حرکت خوب ستاد دیه استان در جهت فراهم کردن زمینه‌های آزادی محکومین مالی گفت: این حرکت در سال‌های اخیر باعث آزادی بسیاری از محکومین مالی و خوشحالی خانواده‌ها شده است.

سید محسن فلاح افزود: ورود یک فرد محکوم مالی به زندان، آسیب‌های زیادی را برای جامعه تحمیل می‌کند و ممکن است این امر باعث فروپاشی خانواده‌ها و آسیب‌های دیگر شود.

فلاح ماه مبارک رمضان که درهای رحمت الهی باز و شیطان در غول و زنجیر است را فرصتی مناسب برای نیکی به همنوعان دانست و افزود: بی‌شک خیرین و مسئولین میبد در جهت  رهایی محکومین مالی این شهرستان هم بی‌تفاوت نیستند و برای فراهم شدن زمینه آزادی آن‌ها از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

در این مراسم خیرین شهرستان میبد 50 میلیون تومان برای آزادی محکومین مالی این شهرستان کمک کردند.

دادستان شهرستان میبد هم در این جلسه ضمن قدردانی از کمک‌های خیرین و مسئولین ادارات این شهرستان گفت: امیدواریم این کمک‌ها اجرایی و عملی شود.

جعفری افزود: باید در سال‌های آینده تدبیری اندیشیده شود که جشن گل‌ریزان از حالت دولتی بیرون و عمومی برگزار شود تا آحاد جامعه نسبت به کمک به زندانیان مالی در این جشن حضورداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: هرچه کمک‌های مالی شهرستان بیشتر باشد چند برابر آن را استان برای آزادسازی محکومین مالی به شهرستان‌ها اختصاص خواهد داد.