به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد:  این مراسم با حضور فلاح معاون فرماندار میبد،خادمی بخشدار ندوشن ،مسئول سازندگی و اردوهای جهادی ناحیه بسیج دانشجویی یزد، شورای اسلامی شهر وبخش ندوشن ،فرمانده حوزه امام حسین ندوشن، دهیار و جمعی از اعضای شورای روستای صدر اباد و عموم مردم این روستا برگزار شد.

در ابتدای این مراسم وصیت نامه شهید سید حسین موسوی توسط یکی از دانشجویان قرائت شد.

در ادامه حجت السلام نجمی یکی از روحانیون به ایراد سخن پرداخت وگفت: پس از جنگ تحمیلی، جنگ دیگری علیه کشور و نظام اسلامی آغاز شد که از آن به عنوان جنگ فرهنگی یا جنگ نرم تعبیر می‌شود و این جهاد در واقع یک جهاد اکبر است.
وی تصریح کرد: جنگ فرهنگی بسیار پیچیده‌تر از جنگ سخت است و هر روز ابعاد تازه‌ای از آن به نمایش گذاشته می‌شود به همین دلیل باید به گونه‌ای ظاهر شد که رضایت خداوند در این جهاد اکبر حاصل شود.

نجمی خاطرنشان کرد: آنچه محرز است این است که دشمن تا ریشه‌کنی کامل ما از تلاش باز نمی‌ایستد و قطعی است که به هیچ چیز در کشور ما رحم نخواهد کرد و این هدف دشمن، کار را برای فعالان فرهنگی سخت‌ تر می‌کند.
وی با بیان اینکه دشمن همه تلاش و توان خود را در جبهه جنگ فرهنگی متمرکز کرده است، بیان کرد: در حالی که دشمن تمام قد به میدان آمده، ما هنوز الگوی فرهنگی و جهاد فرهنگی جامع و کاملی نداریم و باید در این زمینه جدی وارد عمل شویم