به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فرماندار میبد به صورت سرزده از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان، بازدید کرد.

به نقل از نارين نيوز : فرماندار میبد صبح روز چهارشنبه در بازدید سرزده ای که از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان به عمل آورد، از نزدیک مشکلات این اداره را مورد بررسی قرار داد.

حسین فلاح در این بازدید، از نحوه خدمت رسانی کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان میبد به مراجعان مطلع و مسائل موجود را جویا شد. رییس اداره ثبت اسناد میبد کمبود نیروی انسانی را به عنوان مهمترین مشکل اداره ثبت میبد برشمرد و خواستار رسیدگی به این موضوع شد.

دهقان مجموع کارکنان تحت امرش را ۲۳ نفر برشمرد و گفت: با این وجود سال گذشته حدود ۷۳۰ سند در حوزه روستایی صادر شده است.

وضعیت ساختمان قدیمی اداره و مشکلات مربوط به تجهیزات اداری و بایگانی نیز از دیگر مواردی بود که در این بازدید مطرح شد. فرماندار میبد نیز با تاکید بر اقدام سریع جهت رفع این مشکلات، خواستار پیگیری جهت اختصاص زمین مناسب این اداره در محدوده مجتمع ادارات شهرستان شد.

لازم به ذکر است در این بازدید که به صورت کاملا سرزده صورت گرفت، تعدادی از کارکنان و مراجعان مربوطه به بیان مشکلات پرداختند. وی همچنین انجام وظیفه در اداراتی مانند ثبت اسناد را سخت و پرمشقت برشمرد و از تلاش های کارکنان این اداره تشکر کرد.