اعضای هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری میبد مشخص شدند

طبق ماده 39 قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده 14 آیین‌نامه اجرایی در جلسه‌ای با حضور فرماندارمیبد و اکثر معتمدین دعوت‌شده، اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان میبد مشخص شدند.

در این نشست 9 نفر به‌عنوان عضو اصلی و 5 نفر به‌عنوان علی‌البدل عضو هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری تعیین شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این جلسه مهر قانون را اساس انتخابات دانست و گفت: کسانی که به‌عنوان عضو هیئت اجرایی در انتخابات انجام‌وظیفه می‌کند باید تمام سعی خود را بر اجرای سالم انتخابات و همراه با بی‌طرفی به کار بگیرد.

حسین فلاح با اشاره به شرایط حساس منطقه و اوضاع کشورهای اطراف گفت: شکوه و عظمت و اقتدار ایران اسلامی باید با برگزاری انتخابات سالم و با حضور حداکثری به نمایش گذاشته شود.

فلاح افزود: انقلاب اسلامی بر پایه مردم‌سالاری دینی و اسلامی بنیان گذاشته‌شده است و هوشیاری و بصیرتی که ملت ما در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی دارند این بار هم با حضور گسترده در انتخابات پیش رو، اقتدار نظام و انقلاب را به رخ دشمنان خواهند کشید و عربده‌کشی و جنگ روانی و رسانه‌ای‌ دشمن را خنثی خواهند کرد.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: ما ملتی هستیم که برمدار قانون اسلامی حرکت می‌کنیم و به احدی اجازه دخالت در امور دولت و نظام را نخواهیم داد.

فلاح افزود: دشمنان بدانند ایران اسلامی، جایی نیست که بتوانند با اختلاف انگیزی و تفرقه بین ملت و نظام و دولت‌مردان جدایی بیندازند و به اهداف شوم خودشان دست یابند.

در این جلسه 1-آقایان سید رضا میرمحمدی با 15 رأی

2-یحیی کارگر شورکی با 14 رأی

3-مسعود عزیزی بار جین با 14 رأی

4-کمال بنا بفروئی با 14 رأی

5- سید عباس امامی میبدی با 14 رأی

6- روح‌الله گل محمدی شورکی با 13 رأی

7-محمدعلی عزیزی با 12 رأی

8- محمد زارع شاهی با 11 رأی

9-ابوالقاسم زارع مهرجردی با 10 رأی به‌عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری تعین شدند.

همچنین:

1- عباس کلانتری خلیل‌آباد با 10 رأی

2- محمد حکیمی رکن‌آبادی با 9 رأی

3- علیرضا فاتحی میبدی با 8 رأی

4- حسین فلاح با 8 رأی و

5- عباس وحیدی مهرجردی با 7 رأی به‌عنوان عضو علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شدند.