با حضور معاون فرماندار :


این فیلم در مدت ۳۰ دقیقه داستان پسربچه ای را روایت می کند که سعی دارد طبق تأکید پدربزرگش خمره ای را سالم به دست مشتری برساند که در این مسیر با مشکلاتی روبرو می شود. این خمره قرار است در یک حسینیه کار گذاشته شود.  مرتضی نسیم سبحان، محمدرضا امیرخانی، اصغر باروتکوب زاده، محمدرضا زارعی، غلام محمدرجبی، علیرضا برزگر، محمد محمودی، میثم شریف زاده، فاطمه فلاح، ملیحه آسترش و فاطمه بقایی در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.
لازم به ذکر است کارگردان این فیلم را جواد خادم زاده فیروزآبادی دانشجوی گرافیک دانشکده خبر میبد انجام داده است. فیلم نامه نویسي این داستان هم بر عهده حجت الاسلام یوسف بدرالدین بوده است.
وی از سال ۱۳۸۳ تاکنون در زمینه فیلمسازی فعالیت می کند. این فیلمساز جوان میبدی سابقه ساخت ۹ فیلم داستانی و مستند را در کارنامه هنری خود دارد که از جمله این آثار می توان به مستند های کهنه کار و روایتی از زندگی خاک و فیلم های داستانی چرخ پدر، فضیلت، درس امروز، خط صیاد، آخرین مسافر، بچه های بد و خدایی برای همه اشاره کرد.
لازم به ذکر است در این مراسم از آقای ایمان نظیری به خاطر کسب درجه فوق ممتازی در خوشنویسی، خانم جلال زاده نفر اول کشوری در فیلم کوتاه، فاطمه بقایی برگزیده انیمیشن کشوری و حسین آقایی کارگردان تئاتر خرمگس و شهردار تقدیر شد.