آغاز زیرسازی و آسفالت مسیر اردوگاه آیت‌الله خامنه‌ای بنستان

اردوگاه آیت‌الله خامنه‌ای بنستان بخش ندوشن شهرستان میبد یکی از اردوگاه‌های ییلاقی و خوش آب‌وهواست که در 50 کیلومتری غرب این شهرستان قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، این اردوگاه که با پی گیری امام‌جمعه، نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیر آموزش‌وپرورش به‌عنوان اردوگاه فرهنگی مصوب شده است در حال احداث بناهای سنتی و اقامتی و توسعه قرار دارد.

محسن موحدی فرد مدیر آموزش‌وپرورش میبد گفت: ازآنجاکه این اردوگاه از آب‌وهوا و فضای ییلاقی و باغات مناسبی برخورداراست به دنبال کسب مجوز اردوگاه بومی فرهنگی آن هستیم تا در کنار استفاده دانش آموزان از این فضا، شهروندان هم بتوانند از ظرفیت‌های آن استفاده کنند.

فرماندارمیبد در بازدید از اجرای پروژه زیرسازی و آسفالت مسیر اردوگاه بنستان گفت: طول مسیر اردوگاه آیت‌الله خامنه‌ای بنستان 11 کیلومتراست که با مشارکت دستگاه‌های اجرایی ازجمله راه و شهرسازی، آموزش‌وپرورش، راه و حمل نقل جاده‌ای و شهرداری ندوشن در حال انجام است.

حسین فلاح بابیان اینکه اگر این پروژه از طریق دولت انجام می‌شد بیش از 4 میلیارد تومان هزینه می‌شد افزود: با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و خیرین این پروژه تا بهمن‌ماه امسال و با کمتر از یک میلیارد تومان به سرانجام خواهد رسید.

فلاح خاطرنشان کرد: تأمین قیر این پروژه را اداره راه و شهرسازی برعهده‌گرفته است.