هزینه بیش از 28 میلیارد تومان اعتبار دولتی و خیری در امر ورزش درمیبد

حسین فلاح فرماندارمیبد در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما در شهرستان میبد گفت: تاکنون تنها در فصل ورزش بیش از 20 میلیارد تومان اعتبار دولتی جذب و در اجرای زیرساخت‌های ورزشی ازجمله احداث سالن‌های ورزشی، استخر، زمین‌های چمن مصنوعی مدارس و زمین‌های فوتبال و احداث زمین‌های ورزش‌های فوتبال و والیبال ساحلی و تیراندازی باکمان هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد بابیان اینکه در این مدت سرانه ورزشی از 316 صدم مترمربع با 50 درصد رشد به 476 صدم مترمربع در شهرستان رسیده است؛ افزود: تعداد سالن‌های ورزشی هم از 7 سالن به 11 سالن رسیده است و در کنار آن‌یک استخر سرپوشیده به تعداد استخرهای میبد اضافه شد.

فلاح خاطرنشان کرد: شهرستان میبد در این دوره برای اولین بار صاحب 6 زمین چمن مصنوعی و 4 زمین‌بازی‌های ساحلی و تیراندازی شد.

وی گفت: در ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای هم برگ‌های زرینی به تاریخ ورزش میبد اضافه شد و با تغییر کاربری آب‌انبارها، تعداد زورخانه‌های میبد از 10 زورخانه به 18 زورخانه افزایش یافت.

فرماندارمیبد بابیان اینکه در این راستا 8 میلیارد تومان اعتبار خیری و بیش از 20 میلیارد تومان اعتبار دولتی هزینه شده است؛ گفت: حالا میبد و میبدی به همت مسئولین خود در امر ورزش که با محوریت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه و فرمانداری و نماینده و دیگر مجریانش که زیرساخت‌های ورزشی مطلوبی را برای شکوفایی فرزندان این خطه از میهن اسلامی پدید آوردند می‌بالند.

فلاح گفت: امیدواریم این جریان همچنان ادامه و نسل نوجوان و جوان با استفاده از این ظرفیت‌ها به قله‌های بلند پیروزی و سربلندی و موفقیت در سطح استانی، ملی و بین‌المللی برسند.

Download فیلم