برپایی نمایشگاه نقاشی با موضوع محیط‌زیست درمیبد

2022 06 12
هم‌زمان با هفته محیط‌زیست نمایشگاه نقاشی با موضوع محیط‌زیست با حضور بخشدار مرکزی میبد در روستای حجت‌آباد از توابع بخش مرکزی با مشارکت دهیاری‌های حجت‌آباد و محمدآباد، بخشداری مرکزی و محیط‌زیست برگزار شد.

اجرای چندین طرح درمیبد به مناسبت گرامی داشت هفته محیط‌زیست

2022 06 09
هم‌زمان با هفته محیط‌زیست چندین طرح با حضور رئیس محیط‌زیست استان، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین در شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد به نام شهدای محیط‌بان و محیط‌زیست نام‌گذاری شد.
بخشدار مرکزی میبد:

بهره‌برداری از پروژه‌های رکن‌آباد در هفته دولت طبق زمان‌بندی پیش رود

2022 06 02
بخشدار مرکزی میبد از پروژه‌های در حال احداث و نیمه کار روستای رکن‌آباد بازدید کرد.

بررسی مشکلات روستای مزرعه کلانتر با حضور کریم بیکی بخشدار مرکزی

2022 06 02
در نشستی با حضور عرفان کریم بیکی بخشدار مرکزی میبد با اهالی روستای مزرعه کلانتر، مشکلات این روستا بررسی شد.

دیدار بخشدار مرکزی میبد با خانواده شهدا

2022 06 02
عرفان کریم بیکی بخشدار مرکزی میبد به همراه حجت‌الاسلام فاضلی مسئول دفتر امام‌جمعه، حجت‌الاسلام آقایی رئیس اداره تبلیغات اسلامی، رئیس بنیاد شهید و دهیار مهرآباد با حضور در منزل خانواده شهیدان جمال کلانتر زاده رکن‌آبادی و محمدرضا حسین زاده رکن‌آبادی از صبر و استقامت آن‌ها تجلیل کرد.

برگزاری دوره امداد و نجات در حسینیه انصار بفروئیه

2022 05 31
این دوره که باهمت حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا (س) بفروئیه در محل حسینیه انصار شهر بفروئیه برگزار شد؛234 نفر در آن شرکت کردند.

عطرافشانی گلزار شهدا رکن‌آباد و دیدار با خانواده شهدا

2022 05 28
عرفان کریم بیکی بخشدار جدید بخش مرکزی به همراه حجت‌الاسلام فاضلی مسئول دفتر امام‌جمعه، رئیس اداره تبلیغات و بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در بخش مرکزی، گلزار شهدا رکن‌آباد را غبارروبی و عطرافشانی کردند.

معرفی معاون سیاسی و بخشدار مرکزی جدید شهرستان میبد

2022 05 26
در مراسمی با حضور رستگاری مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین ادارات، از زحمات رسول نصیری و محمدجواد احمدی قدردانی و در احکامی جداگانه علی‌محمد دهقانی به‌عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و عرفان کریم بیکی به‌عنوان بخشدار مرکزی جدید شهرستان میبد معرفی شدند.

برگزاری جلسه آزادسازی زمین‌های ضلع غربی امامزاده پیر چراغ روستای مزرعه بیده

2022 05 23
جلسه‌ای با حضور بخشدار بفروئیه، مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان، شورا و دهیاری روستای مزرعه بیده و ... در بخشداری بفروئیه برگزار شد.

برگزاری جلسه ساماندهی و کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری در بخش بفروئیه

2022 05 22
جلسه‌ای با حضور بخشدار بفروئیه، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان، فرمانده نیروی انتظامی بخش بفروئیه، شوراها و دهیاران بخش در بخشداری بفروئیه برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای سلامت بخش بفروئیه

2022 05 21
جلسه‌ای با حضور بخشدار بفروئیه، سرپرست مرکز بهداشت شهرستان، فرمانده نیروی انتظامی بخش بفروئیه، شوراها و دهیاران بخش در بخشداری بفروئیه برگزار شد.

مراسم اجرای ورزش باستانی در زورخانه بزرگ بیده

2022 05 21
به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و سالروز ۱۷ شوال مراسمی تحت همین عنوان با همکاری هیئت پهلوانی شهرستان میبد و دهیاری بیده و با حضور بخشدار بفروئیه در محل زورخانه بزرگ بیده برگزار شد.

برگزاری جلسه قیر رایگان روستایی

2022 05 19
جلسه‌ای با حضور بخشدار بفروئیه، مدیر اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، بخشدار مرکزی، کارشناسان استان و دهیاران روستاهای شهرستان در روز دوشنبه مورخ 1401/02/26 برگزار شد.
بخشدار مرکزی میبد:

سطح پوشش واکسیناسیون دانش‌آموزی افزایش می‌یابد

2022 05 18
عرفان کریم بیکی بخشدار مرکزی میبد در جلسه باخانم میرسائیان پزشک درمانگاه روستای رکن‌آباد با قدردانی از خدمات شبانه‌روزی وی و همکاران در جهت ارتقاء سلامت روستائیان بر پوشش واکسیناسیون دانش آموزان ابتدایی مدارس این روستا تأکید کرد.

خسارت 30 میلیاردی سیل به روستاییان میبد

2022 05 08
سید جمال سجادی پور به همراه بخشدار بفروئیه و مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر شهرستان در بازدیدی میدانی از روستاهای سیل‌زده گفت: به دنبال بارندگی و سیل، بیشترین تأثیرپذیری را در بخش بفروئیه و دهستان درین و روستای امیرآباد شاهد بودیم.

پیام خداحافظی محمدجواد احمدی بخشدار سابق مرکزی میبد

2022 05 05
محمدجواد احمدی بخشدار سابق مرکزی میبد در پیام خود آورده است:

تسلیت فرماندارمیبد به خانواده مرحوم استاد محمد کارگر

2022 05 03
رسول کارگر که به استاد محمد معروف بود و از معماران سنتی میراث فرهنگی و بناهای تاریخی بود دیروز براثر سقوط ابزار از ارتفاع جان خود را از دست داد.

پیام تبریک بخشداربفروئیه به مناسبت عید سعید فطر

2022 05 03
در پیام فخرالسادات آقایی بخشداربفروئیه آمده است:

تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر بفروئیه

2022 05 03
هم‌زمان با نهم اردیبهشت و روز شورا، بخشداربفروئیه و سرپرست شهرداری بفروئیه، در مراسمی از اعضای شورای اسلامی شهر بفروئیه با اهداء لوح تقدیر کردند.

خسارت سنگین سیل بر زیرساخت‌های روستاهای بخش بفروئیه میبد

2022 05 02
 براثر بارندگی‌های عصر دیروز، سیل خسارت‌های قابل‌توجهی را به زیرساخت‌های جاده‌ای، گاز و مرغداری‌ها و دامداران بخش بفروئیه وارد کرد.