رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد:

کاندیداها بعد از اعلام نتایج از هرگونه مصاحبه‌های جنجالی پرهیز کنند

جلسه توجیهی کاندیدهای شهرمیبد، ندوشن و بفروئیه با حضور رییس ستاد انتخابات میبد و نامزدهای شوراهای اسلامی این سه شهر در سالن فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این جلسه معاون فرماندارمیبد، پیرامون قوانین برگزاری انتخابات صحبت و کاندیداهای پنجمین دوره شوراهای اسلامی را به رعایت قانون، در همه فرایندهای انتخابات توصیه کرد.

سید محسن فلاح با قدردانی از تلاش نامزدها در ایجاد فضای انتخاباتی و مشارکت حداکثری در شهرستان از آن‌ها خواست امنیت انتخابات و پیشگیری از بروز تنش‌های احتمالی بعد از اعلام نتایج انتخابات شوراها در صورت داشتن هرگونه اعتراض به نتیجه انتخابات از مصاحبه‌های جنجالی، تحریک هواداران، صدور فراخوان تجمع پرهیز نموده و صرفاً از طریق مجاری قانونی پی گیری نماینده و در صورت پیروزی هرکدام از کاندیدها برای جشن و شادی می‌بایست با درخواست مجوز قانونی دستگاه‌های امنیتی اقدام کنند.

سید محسن فلاح افزود: انتخابات فرصتی بی‌بدیل برای استفاده از همه ظرفیت‌های فکری جامعه برای رشد و توسعه است که به برکت انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا حاصل‌شده است.

رئیس ستاد انتخابات میبد گفت: بنابراین باید به رأی مردم احترام بگذاریم و انتخابات سالم و با حضور حداکثری که لازمه اقتدار ایران اسلامی و خواست رهبر معظم در رویارویی با استکبار است هدف همه ما باشد.

جانشین فرمانده انتظامی میبد هم گفت: نیروی انتظامی وظیفه برقرار امنیت انتخابات را دارد و برای اینکه این امنیت حفظ و انتخابات سالم داشته باشیم باید همه به‌ویژه کاندیداها و طرفدارانشان باید با ما همکاری و از هرگونه قانون‌گریزی پرهیز کنند.