فلاح فرماندار شهرستان میبد در اين جلسه بيان داشت :  از کلیه عزیزانی که در برگزاري وهماهنگي   برنامه فيتيله ها این عمل ارزشمند و خیرخواهانه کمک و یاری نمودند تقدیر و تشکر نمودند و خواهان ادامه این فعالیت های ارزشی شدند .
همچنين در اين جلسه مدیر آموزش و پرورش میبد ضمن تبريك به فلاح فرماندار ميبد به خاطر تصدي پست فرمانداري شهرستان  از اجرای برنامه گروه هنری فیتیله در میبد و حضور این گروه در منزل دانش آموز بیمار الهام آقایی كه  دارای بازتاب بسیار خوب بود تشكر و قدرداني نمودند  و همچنین خاطر نشان نمودند پخش برنامه ویژه شهرستان میبد در شبکه سراسری آثار بسیار مؤثری به همراه داشته است .
 
در ادامه میر علایی دبیر ستاد اسکان شهرستان میبد، در خصوص اقدامت انجام گرفته شده در مورد اسکان امسال گفت: ۲۵ مدرسه با ۲۲۰ کلاس، ۲۰ نمازخانه و ۱۰ سالن ورزشی برای اسکان در نظر گرفته ایم که در نهایت می توانیم هر شب پذیرای  ۱۷۰۰ الی۱۸۰۰ نفر از مسافران نوروزی باشیم.
وی در ادامه تعداد کلاس های مختلف را این گونه برشمرد: از این تعداد ۲۰ کلاس ویژه، ۲۰ کلاس نوع «الف»، ۱۰۰ کلاس نوع «ب» و ۸۰ کلاس نوع «ج» می باشد، که کلاس های ویژه دارای تخت، قالی، یخچال وتلویزیون می باشد و کلاس «الف» امکانات کلاس های ویژه منهای تخت را دارا می باشد و کلاس نوع «ب» همه امکانات کلاس های الف منهای یخچال و تلویزیون را دارد و کلاس نوع ج فقط قالی شده است.
میرعلایی افزود: مسافران نوروزی می توانند از ۱۰ اسفند ماه کلاس های را  رزرو نمایند و مسافران می توانند از ۲۸ اسفند ماه لغایت ۱۲ فروردین ۹۳ از خدمات اسکان استفاده کنند.
وی گفت: با حضور بیش از ۲۳هزار نفر در نوروز گذشته، امسال پیش بینی می کنیم بیش از ۳۰ هزار نفر از میبد بازدید نمایند.
پخش فیلم کوتاه ساخته خانم جلال زاده دانش آموز رشته هنر دبیرستان شاهد میرمحمدی که حائز رتبه برتر کشوری شده است و همچنین تجلیل از ایشان از دیگر برنامه های این جلسه بود. همچنین در این جلسه از سرکار خانم مولودی مدیر دبستان 17 شهریور به عنوان باعث و بانی خیر تجلیل شد.