فرماندارمیبد در ساعات اولیه انتخابات در گفتگوی اختصاصی با صدای میبد:

مشارکت حداکثری مردم میبد نشان‌دهنده شعور سیاسی آنان است

در شهرستان میبد ۸۲ شعبه اخذ رأی وظیفه جمع‌آوری آرا را از همشهریان بر عهده‌دارند که این مهم تقریباً توسط ۲۴۰۰ نفر از عوامل اجرایی، ناظرین و … صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح فرماندارمیبد و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد در گفتگوی اختصاصی با صدای میبد گفت: انتخابات بسیار مهمی پیش روداریم که به‌نوعی سرنوشت کشور، نظام و شهرها را مشخص می‌کند.

وی خاطرنشان ساخت: در انتخابات در وهله اول حضور حداکثری با عنوان یکی از محورها مطرح است که باید به آن توجه شود.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد یکی دیگر از رسالت‌ها را برگزاری انتخابات سالم به نحو مطلوب برشمرد و افزود: این امر تاکنون محقق شده است. دقایق اولیه رأی‌گیری است. دوستان ناظر شوراها و ریاست جمهوری، عوامل اجرایی و نمایندگان فرماندار بر همه امور نظارت داشته و تمامی کارها در چارچوب قانون انجام‌شده است.

وی تأکید کرد: مشارکت حداکثری مردم میبد نشان‌دهنده شعور سیاسی مردم شهرستان است.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات میبد با اشاره به اینکه در شهرمیبد و اردکان انتخابات شورای شهر به‌صورت مکانیزه برگزار می‌شود اظهار داشت: رأی‌دهندگان در شهرستان میبد حتماً کد نامزدها را به همراه خود داشته باشند تا روند رأی‌گیری بسیار روان و سریع صورت گیرد.

حسین فلاح توصیه کرد: همشهریان عزیز به‌هیچ‌وجه حضور در انتخابات را به ساعات پایانی رأی‌گیری موکول نکنند و در ساعات اولیه صبح که بشاش هستند در انتخابات حضورداشته باشند.

فرماندارمیبد در مورد اعلام نتایج انتخابات شوراها که به‌صورت مکانیزه برگزار می‌شود اظهار امیدواری کرد که کمتر از ۳ ساعت پس از پایان انتخابات بتوانیم نتایج را به سمع و نظر مردم برسانیم.

لازم به ذکر است در شهرستان میبد ۸۲ شعبه اخذ رأی وظیفه جمع‌آوری آرا را از همشهریان بر عهده‌دارند که این مهم تقریباً توسط ۲۴۰۰ نفر از عوامل اجرایی، ناظرین و … صورت می‌گیرد.