به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد ؛ فلاح فرماندار شهرستان ميبد به همراه خانمها جواديان سرپرست اداره بهزيستي ، طالبيان و اقبال با حضور در منزل دو تن از ره يافتگان از بند مواد مخدر اين حركت شايسته را تبريك گفت .

وي با اشاره به اينكه بايد در اين خصوص پيشگيري را در دستور كار قرار دهيم گفت : تمامي ما موظف هستيم همه گونه اقدامات پيشگيرانه را صورت دهيم تا خداي ناكرده خانواده هاي ديگر اسير اين بلا نشوند .

فرماندار ميبد كه شاهد اشك شوق همسران رها يافتگان از بند اعتياد بود گفت : خداوند را مي بايست شكرگزاري كرد و بر همت شما بانوان كه دچار اين مصيبت شده ايد و با استقامت و صبر در برابر همه ناملايمات توانستيد همسران خود را به آغوش خانواده و جامعه برگردانيد افتخار نمود و بي شك شما نمونه اي از همسران وفا دار و مقاوم هستيد و به ما هم درس استقامت مي دهيد .

فلاح خطاب به همسران رها يافته از بند اعتياد گفت : شما همسران دلسوز مي توانيد مشاوران خوبي براي ديگر خانواده هاي گرفتار اين معضل باشيد تا آنها نيز از بند اين پديده شوم رهايي يابند . در اين بازديد فرماندار ميبد لوح تقدير را به خاطر زحمات اين بانوان فداكار به آنان اهداء نمود .