دعوت فرماندارمیبد از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

فرماندارمیبد در پیامی از مردم شریف و همیشه درصحنه شهرستان میبد دعوت کرد تا فردا جمعه 29 اردیبهشت، با حضور گسترده در انتخابات، چشم جهانیان را با حضور حداکثر خود خیره کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام فرماندارمیبد " حسین فلاح" به این شرح است:

مردم مؤمن و شریف شهرستان میبد که قبل و بعد از انقلاب، مجاهدت‌های شما در یاری امام و انقلاب بر همگان آشکار است و 500 سردار و شهید تنها گوشه‌ای‌ از ایثار و فداکاری شما در مسیر انقلاب و کارنامه درخشان شماست.

فردا جمعه 29 اردیبهشت، آزمون دیگری درراه است که بعد از قریب 4 دهه، ملت ایران علیرغم تحمل سختی‌ها و دشواری‌ها و تحریم‌های ظالمانه دشمنان و بدخواهان نظام، همچنان در مسیر امام و شهدا و ارزش‌های الهی، محکم و استوار به حرکت خود ادامه می‌دهند.

این‌جانب به‌عنوان خدمتگزار کوچک، ضمن قدردانی از شورآفرینی همه شما مردم میبد در گرم کردن تنور انتخابات و سرزندگی و نشاط در فضای شهر، دعوت می‌کنم؛ با حضور گسترده و باشکوه و حماسی همچون گذشته، صف‌های به‌هم‌پیوسته انتخابات را پر و با انتخاب آگاهانه، در تعیین سرنوشت 4 سال آینده سهیم باشید.

بی‌شک آنچه مهم است حضور حداکثری است تا دشمنان بدانند؛ ما ملت ایران ریشه در فرهنگ غنی اسلام و هویت دینی داریم و آرمان ما همان آرمان امام و انقلاب شهداست و تنها راه حفظ این مسیر الهی و معنوی و عزت و استقلال و اقتدار کشور حضور گسترده درصحنه انتخابات است.

به امید ایرانی سرافراز پا به صحنه انتخابات بگذارید و با حضور حداکثری، دشمنان را ناامید و دوستان را خوشحال کنید.