به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : ( به نقل از ميبد آدينه ) خطيب جمعه موقت ميبد با بيان اينكه هدف دشمن از اين همه كشتار مسئله شيعه است تصريح كرد :امروز شيعه و انقلاب قدرت پيدا كرده است و هرگز حاشا نمي كنيم كه سلاح هايي كه امروز در نوار غزه و جنوب لبنان به كار برده مي شود سلاح هايي است كه سازندگان آن ايراني هستند ، بنابراين بايد خودمان را براي يك جنگ بسيار مهم و تمام عيار با دشمن آماده كنيم .

امام جمعه موقت ميبد در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته با اشاره به دو موضوع مهم در جهان اسلام گفت : امروز با قدرتي كه مكتب احياءگر شيعه و تحول آفرين ، پويا و زنده اهل بيت در دنيا از خود نشان داده است ؛ جهان اسلام با دو مو ضوع بسيار مهم روبرو شده است .

حجت الاسلام حسين نبي پور ، وحشي گري صهيونيست هاي جنايتكار آدمكش طفل كش زن كش ويرانگر را يكي از اين موضوعات مهم عنوان كرد و با بيان اينكه اين رژيم جنايتكار بويی از انسانيت نبرده است تصريح كرد : قبل از نهضت امام خميني رضوان الله تعالي عليه جريان فلسطين به صورت امروز نبود .

خطيب جمعه موقت ميبد با اشاره به جنگ هاي اعراب و اسرايئل در ژوئن ۶۷ معروف به جنگ ۶ روزه و اكتبر ۸۲ گفت : اسرائيل در اين دوجنگ در يك حمله برق آسا تمام بلندي هاي جولان ، صحراي سينا ، و كرانه باختري را به تصرف خود درآورد و دولت هاي عربي در مقابل اسرائيل شكست خوردند .

امام جمعه موقت ميبد در ادامه با اشاره به آغاز انقلاب اسلامي در ايران و نهضت امام و پيروزي انقلاب اسلامي گفت : امام اين ذخيره و وديعه بزرگ الهي در اين عصر پا به ميدان گذاشت و از همان روزهاي اول عليه اسرائيل قیام کرد .

حجت الاسلام نبي پور افزود: امام خميني با ديد بلند و وسيع نشأت گرفته كه از وحي و ولايت و قرآن و عترت داشت عليه اسرايئل فرياد برآورد و از آن روز دنياي فلسطين متحول و انتفاضه ها شروع شد .

وي در ادامه با اشاره به جبهه كفر و نفاق عليه شيعه گفت : امروز دنياي كفر و شرك و نفاق با طرز تفكر شيعه كار دارند چون طرز تفکر شیعه حمایت از مظلوم در هر کجای جهان است.

امام جمعه موقت ميبد با محكوم كردن حملات ناجوانمردانه رژيم جعلي صهيونيستي و كشتار كودكان بي دفاع غزه گفت : حملات اين رژيم جنايتكار از زمين ، هوا و دريا به مردم بي دفاع غزه ننگي بر پيشاني دولت هاي سرسپرده عربي است كه قطره اي خون غيرت در رگهايشان نيست.

خطيب جمعه موقت ميبد با بيان اينكه هدف دشمن از اين همه كشتار مسئله شيعه است تصريح كرد : امروز شيعه و انقلاب قدرت پيدا كرده است و هرگز حاشا نمي كنيم كه سلاح هايي كه امروز در نوار غزه و جنوب لبنان به كار برده مي شود سلاح هايي است كه سازندگان آن ايراني هستند ، بنابراين بايد خودمان را براي يك جنگ بسيار مهم و تمام عيار با دشمن آماده كنيم .

خطيب جمعه ميبد ، جريان سلفي ها و طالبان ، القاعده و اخيرا هم داعشي ها را موضوع دوم جهان اسلام بيان كرد و افزود : اين گروه ها عوامل استعماري و دست نشاندگان قدرتهاي بيگانه در منطقه اند .

وي خاطرنشان كرد : قبل از انقلاب شيعه با اين همه گستردگي گروه تروريستي مواجه نبود.

حجت الاسلام نبي پور در ادامه با خير مقدم به آيت الله ابوالقاسم وافي نماينده مردم استان يزد در مجلس خبرگان رهبري كه در نماز جمعه ميبد شركت داشت گفت : شما كه در مجلس خبرگان رهبري با دولتمردان همنشين و نزديك هستيد نگذاريد به كسي ظلم شود .

امام جمعه موقت ميبد با بيان اينكه هرگز ظلم پايدار نيست تصريح كرد : بايد مواظب باشيد ؛ حدود و مرزهاي جغرافيايي ، فكري و فرهنگي مردم حفظ شود.