با حضور فلاح معاون فرماندار : جلسه هم انديشي جشنهاي نيمه شعبان در محل فرمانداري برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان  ميبد : با نزديك شدن به روز نيمه شعبان و برگزاري جشنهاي اين روز مبارك در شهرستان ميبد جلسه اي با حضور فلاح معاون فرماندار ، حجت الاسلام آقايي سرپرست اداره تبليغات اسلامي دستوار رئيس  راهنمايي و رانندگي و جمعي از مسئولان ذيربط  در محل فرمانداري ميبد برگزار شد .

فلاح با تأكيد بر برگزاري هر چه باشكوه تر اين مراسم خواستار توجه به مسائل ترافيكي ، بهداشتي و رعايت موازين اخلاقي شد . وي اشاره داشت همه ساله اين جشن مردمي به نحو مطلوبي برگزار مي شود در عين حال در برخي نقاط خيابان امام موجب ترافيك و سد معبر مي گردد كه مي بايست به اين امر توجه جدي داشته باشيم .

حجت الاسلام آقايي نيز در اين جلسه بيان داشت همه ساله جشنهاي اعياد ائمه اطهار برگزار مي شود كه اين امر موجب ياس دشمنان اهل بيت و خاندان نبوت مي گردد . ايشان از برگزار كنندگان خواست آن دسته از اعمالي كه موجب وهن اسلام مي شود را جلوگيري نمايند تا مراسم درخور توجه و مورد عنايت حضرت حجت داشته باشيم .سرهنگ دستوار نيز با تقدير از برگزار كنندگان اين گونه مراسم مذهبي در شهرستان ميبد خواستار توجه هر چه  بيشتر برگزاركنندگان به مقوله ترافيك و خسارت ناشي از سد معبر در شهرستان ميبد شد .

اطلاع رساني شهرداري و آگاهي بخشي در خصوص رعايت نظافت ، مهيا  نمودن پارك بهاران و اطراف آن براي استفاده هيات هاي مذهبي  در برگزاري جشن  و توزيع شربت و شيريني ، عدم برگزاري هرگونه مراسم در مسير خيابان امام به جهت بروز ترافيك  و خطرات ناشي از سد معبر از جمله  بسته شدن مسير آمبولانس و آتش نشاني در موقع بروز حوادث پيش بيني نشده  از جمله مصوبات اين جلسه بود .