نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی:

امروز مشارکت مردم در انتخابات تعیین‌کننده است

دکتر کمال دهقانی بابیان اینکه برگزاری انتخابات باشکوه و با حضور حداکثری امروز حاصل تلاش مجریان برگزاری انتخابات در چند ماه گذشته هستند افزود: همه این تلاش‌ها به خاطر این است تا مردم امروز حماسه‌آفرینی کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تصریح کرد: قطعاً مشارکت بالای مردم حیثیت و اعتبار کشور را بالا می‌برد.

وی گفت: امروز در ارزیابی‌های قدرت، تنها قدرت نظامی ملاک نیست؛ بلکه قدرت مشارکت مردم در انتخابات تعیین‌کننده است.

دکتر دهقانی بابیان اینکه مشارکت سیاسی مردم در انتخابات، برای کشور امنیت می‌آورد اظهار داشت: هرچه مشارکت بالا باشد نشان از انسجام، همراهی و هم‌بستگی مردم است.

دکتر دهقانی، نقش‌آفرینی مردم در تولید امنیت، در تولید ثروت و فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی قابل‌ستایش است.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: و این چیزی است که مورد اهتمام مقام معظم رهبری است.

وی اظهار داشت: این حضور حداکثری هم در عرصه بین‌المللی باعث ابهت و اعتبار نظام خواهد شد و هم در عرصه داخلی نشان‌دهنده اعمال خرد جمعی در تعیین مدیریت اجرایی کشور، شهرستان‌ها، شهرها و حتی روستاها است که انتخابات شوراهای اسلامی نماد آن است.

عضو نظارت بر انتخابات شوراهای استان خاطرنشان کرد: مردم کشورشان را دوست دارند و باورهای مردم به شکلی است که سر بزنگاه‌ها، آنجاهایی که باید نقش‌آفرینی کنند تأثیرگذارند.

وی افزود: مردم در تعیین مدیریت‌ها و تعیین خط‌مشی‌ها احساس مسئولیت می‌کنند و این راز حضور گسترده ملت در پای صندوق‌های رأی است.

نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران به فرمایشات رهبری توجه جدی دارند و این شور و شعور انتخابات هم صفحه زرینی در تاریخ سی‌ونه‌ساله انقلاب اسلامی ایران اضافه خواهد کرد.