76 پروژه در هفته دولت در میبد افتتاح شد


در ششمین روز از هفته دولت 76 پروژه با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، معاون مدیریت توسعه منابع انسانی استانداری، فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان بااعتباری بالغ‌بر 74 میلیارد تومان از بخش دولتی و خصوصی و خیری به‌صورت نمادین در شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در ششمین روز از هفته دولت 76 پروژه با حضور «کمال دهقانی» نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، «اکرم فداکار» معاون مدیریت توسعه منابع انسانی استانداری، «حسین فلاح» فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین استان و شهرستان بااعتباری بالغ‌بر 74 میلیارد تومان از بخش دولتی و خصوصی و خیری به‌صورت نمادین و حضوری در شهرستان میبد افتتاح شد.

یک واحد تولید کاشی و سرامیک در شهرک صنعتی جهان‌آباد بخش مرکزی میبد با 200 میلیارد ریال اعتبار از محل بخش خصوصی افتتاح شد.

با افتتاح این واحد صنعتی زمینه اشتغال 80 نفر به‌صورت مستقیم فراهم شد.

این واحد با یک خط تولید ماهانه 150 هزار مترمربع کاشی بدنه تولید می‌کند.

بهره‌برداری از مجتمع پرورش گاو شیری دومین طرحی بود که با 40 رأس مولد و 10 نفر اشتغال‌زایی که با 8 هزار میلیون ریال راه‌اندازی شده است سالانه قادر است 280 تن شیر تولید کند.

همچنین بهره‌برداری از طرح برق‌رسانی به مجتمع گاوداری در بخش بفروئیه شامل نصب ترانس و 675 متر شبکه روشنایی مسیر با 2 هزار میلیون ریال از محل اعتبارات شاخص‌های ارتقاء شاخص‌های تولید اولین پروژه‌ای بود که افتتاح شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در مراسم افتتاح این پروژه‌ها گفت: علیرغم تحریم‌های ظالمانه دشمنان و مشکلاتی که در اعتبارات وجود دارد اما مردم فهیم ما با درک بسیار عمیق از شرایط با مشارکت بالا به کمک دولت آمدند و امسال هم در استان اتفاقات زیربنایی خیلی خوبی انجام‌شده است.

اکرم فداکار افزود: همین واحد کاشی درمیبد با مشارکت بخش خصوصی و جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی امروز بخش قابل‌توجهی اشتغال ایجاد کرده است.

فرماندارمیبد هم بابیان اینکه پروژه‌های قابل‌افتتاح در میبد در دو بخش دولتی و خیری و خصوصی بود افزود:66 پروژه دولتی و 10 پروژه هم با مشارکت بخش خصوصی و خیری بود که مجموعاً برای افتتاح این طرح‌ها بالغ‌بر 74 میلیارد تومان هزینه شده است.

حسین فلاح خاطرنشان کرد: در این پروژه‌ها برای 137 نفر شغل ایجادشده است.

ادای احترام به مقام شامخ شهدا و قرائت فاتحه، حضور در نشست شورای اداری از دیگر برنامه‌های معاون استاندار یزد به شهرستان میبد بود.


آدرس کوتاه :