معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد:

4 روستا در طرح توسعه اقتصادی و اشتغال روستایی قرارگرفته‌اند


معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد در جلسه طرح تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی گفت: 4 روستای شهرستان میبد در طرح توسعه اقتصادی و اشتغال روستایی قرارگرفته‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، با حضور"فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین جلسه طرح تدوین برنامه توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستایی این شهرستان بررسی شد.

فرزین خادمی با اشاره به بند الف ماده 27 برنامه توسعه ششم گفت: شرکت پیشتازان توسعه ماهان، پروژه توسعه اقتصادی و اشتغال روستایی شهرستان میبد، با کارفرمایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان را بر عهده دارد که مراحل پایانی آن را طی می‌کند.

خادمی با تشریح نقاط قوت و ضعف و فرصت‌ها و تهدیدهای روستاها و چشم‌انداز توسعه اقتصادی و اشتغال‌زایی روستاهای هدف در افق ده‌ساله افزود:4 روستای هدف، روستاهای هفتهرو سورک از بخش بفروئیه و صدرآباد ونیوک از بخش ندوشن هستند که موردمطالعه قرارگرفته‌اند.

در این جلسه در خصوص تسهیلات 25 میلیون تومانی کمیته امداد امام خمینی (ره) و تسهیلات صندوق کارآفرین امید توسط مدیران مربوطه توضیحاتی ارائه شد.

بخشداران و دهیاران هم نظرات خود را بیان کردند.
آدرس کوتاه :