4 خبر کوتاه از فرمانداری میبد(4)


اولین مراسم زیارت عاشورای هفتگی کارمندان ادارات شهرستان، تجلیل از پیشکسوت ورزش زورخانه‌ای میبد، جلسه هماهنگی توزیع اعتبارات سال 97 شهرستان و افتتاحیه کلاس‌های اوقات فراغت ازجمله خبرهای کوتاه فرمانداری در هفته جاری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مشروح خبرهای کوتاه به شرح ذیل است:

--------------

اولین مراسم زیارت عاشورای هفتگی کارمندان ادارات شهرستان میبد برگزار شد

به مناسبت روز صنعت و معدن و با حضور فرماندارمیبد اولین مراسم دعای هفتگی کارمندان ادارات و نهادهای شهرستان صبح امروز در اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان برگزار شد.

این مراسم باهمت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و هر هفته با حضور کارمندان و مسئولین دولتی دریکی از ادارات شهرستان میبد برگزار خواهد شد.

--------------

تجلیل از پیشکسوت ورزش زورخانه‌ای درمیبد

با حضور فرماندارمیبد همزمان با دهم تیرماه روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای از پیشکسوت و پهلوان شهرستان میبد تجلیل شد.

طی این برنامه مسئولین با حضور در منزل آقای محمدرضا کریمی ازایشان تجلیل نمودند.

--------------

جلسه هماهنگی توزیع اعتبارات سال 97 شهرستان میبد برگزار شد

جلسه هماهنگی توزیع اعتبارات سال 97 شهرستان میبد به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین استان در استانداری یزد برگزار شد.

--------------

افتتاحیه کلاس‌های اوقات فراغت در روستای رکن‌آباد

کلاس‌های اوقات فراغت دانش آموزان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد، مسئول واحد فرهنگی و اجتماعی سپاه ناحیه و اولیاء در روستای رکن‌آباد بخش مرکزی میبد افتتاح و فعالیت خود را آغاز کردند.

علیرضا ابوالحسنی در سخنانی با اشاره به کلاس‌های اوقات فراغت گفت: تابستان بهترین فرصت برای شکوفایی استعدادها و افزایش مسئولیت‌پذیری و مشارکت اجتماعی فرزندانمان درزمینهٔ های مختلف است.

 


آدرس کوتاه :