همزمان با هفته دولت؛

38 مددجوی بهزیستی درمیبد خانه‌دار شدند


همزمان با هفته دولت و با بهره‌برداری رسیدن پروژه 38 واحدی مسکن بهزیستی میبد با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مدیرکل دفتر حقوقی سازمان بهزیستی کشور و فرماندارمیبد 38 مددجوی دیگر در شهرستان میبد صاحب‌خانه شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، هریک از این واحدها 85 مترمربع زیربنا دارد و درمجموع برای احداث آن 2 میلیارد و 280 میلیون ریال از محل آورده مددجو، مشارکت‌های بهزیستی و اعتبارات ملی هزینه شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بهزیستی کشور گفت: سازمان بهزیستی در راستای توانمندسازی جامعه هدف خود، یکی از برنامه‌هایش تأمین مسکن جامعه هدف است.

امسال در جامعه هدف، تأمین مسکن خانواده‌های دو معلولی را در دستور کار قرار داده است تا بتواند با کمک خیرین و تفاهم‌نامه‌ای چهارجانبه‌ای که با بنیاد مسکن، سازمان مستضعفین، خیرین و سازمان بهزیستی منعقدشده است بتوانیم مسکن معلولین دارای 2 معلول به بالا را تأمین کنیم.

فرزاد حیدری بابیان اینکه در هفته دولت امسال در استان یزد 166 واحد مسکن مددجوی بهزیستی با 27 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید افزود: سعی داریم هرسال 300 واحد از این مسکن را در هر استان به سرانجام برسانیم.


آدرس کوتاه :