3 میلیارد تومان سرجمع رایزنی‌های فرماندارمیبد در سفر یک‌روزه به تهران


سفر یک‌روزه حسین فلاح فرماندارمیبد به تهران و رایزنی پیرامون چهار موضوع برای جذب اعتبار، سفر شیرین، دل‌چسب و بابرکتی بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح در این سفر که درزمان بودجه‌ریزی دستگاه‌ها در سازمان برنامه به تهران داشت؛ با دیدارهای جداگانه با دکتر نمکی معاون امور علمی فرهنگی و اجتماعی کشور و حمید پور اصغری رئیس امور رفاه، اجتماعی سازمان برنامه بودجه کشور، مسائل و مشکلات مرکز تحقیقات ژنتیک را تشریح کرد.

فلاح گفت: پس از رایزنی در این زمینه،2 میلیارد تومان به مرکز تحقیقات و ژنتیک میبد اختصاص یافت و مقرر شد این اعتبار در سال 97 به این مرکز پرداخت شود.

فرماندارمیبد در این سفر همچنین در دیدار با مشاور عالی سازمان برنامه بودجه کشور توانست زمینه تخصیص 350 میلیون تومان جهت مرمت و بهسازی و تجهیز بیت آیت‌الله حائری مؤسس حوزه علمیه قم را فراهم کند.

سومین موضوعی که فلاح در دیدار با حاجی محمدی آن را مطرح کرد؛ بحث سالن ورزشی مصلی آیت‌الله اعرافی بود که در این زمینه هم 600 میلیون تومان از سازمان برنامه بودجه کشور برای احداث سالن ورزشی مصلی اختصاص یافت.

وی افزود: با مبالغی که از اعتبارات شهرستان هم در این زمینه در نظر گرفته خواهد شد این سالن ورزشی در سال 97 به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندارمیبد اختصاص 50 میلیون تومان به بحث بسته‌بندی صنایع سفال و سرامیک و پی گیری مساعدت به دانشگاه آیت‌الله حائری جهت تخصیص اعتبار را از دیگر موضوعات سفر یک‌روزه خود به تهران عنوان کرد.

فلاح در پایان از تلاش‌های آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد و دکتر دهقانی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی در برقراری این رایزنی‌ها و دیدار با مسئولین کشور قدردانی کرد.


آدرس کوتاه :