23 نامزد در حوزه تفت و میبد باهم رقابت می‌کنند


فرماندار و رئیس هیئت اجرای انتخابات شهرستان میبد گفت: در حوزه انتخابی شهرستان‌های میبد و تفت 23 نامزد با اصل رعایت قوانین انتخابات برای تصدی یک کرسی از مجلس در حال رقابت هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در رأس امور و سرنوشت‌ساز برای کشور در پیشرفت و توسعه اجتماعی و امنیتی است و قطعاً حضور مردم در انتخابات بسیار مؤثر خواهد بود.

حسین فلاح افزود: در حوزه انتخابی شهرستان‌های میبد و تفت 23 نامزد با اصل رعایت قوانین انتخابات برای تصدی یک کرسی از مجلس در حال رقابت هستند.

وی گفت: نامزدها با شروع خوبی که در ایام تبلیغات داشتند با حضور در ستادهای انتخاباتی، مساجد و حسینیه‌ها به بیان برنامه‌ها و نقطه‌نظرهای خود پرداختند هرچند تخلفات اندکی هم وجود داشت که تذکر داده شد.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: یک حوزه انتخابی اقلیت‌های دینی هم در روستای مزرعه کلانتر مستقرشده است تا هم‌وطنان زرتشتی رأی خود را برای نماینده‌های اقلیت‌ها به صندوق بیندازند.

فلاح تصریح کرد: با شور و شعوری که وجود دارد، دوم اسفند انتخابات گرم و گیرایی را شاهد خواهیم بود.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد گفت: روز دوم اسفند روز بسیار خوبی برای کشور و نظام است و نشان خواهیم که همچنان مردم با حضور درصحنه حافظ آرمان‌های نظام و انقلابشان هستند.
آدرس کوتاه :