معاون فرماندارمیبد:

152 آرایشگاه زنانه بدون پروانه در شهرستان میبد فعالیت می‌کنند


معاون فرماندارمیبد در نشست کارگروه صنف آرایشگران بر ساماندهی آرایشگاه‌های بدون پروانه در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سید محسن فلاح فعالیت اصناف بدون پروانه را غیرقانونی و تخلف عنوان کرد و افزود: با هرگونه فعالیت اصناف در هر بخشی در سطح شهرستان برخورد می‌شود و باید هر چه سریع‌تر اصنافی که بدون مجوز و پروانه فعالیت دارند باید شناسنامه‌دار شوند.

فلاح بابیان اینکه یکی از صنوفی که در بین آن‌ها فعالیت بدون پروانه رواج دارد صنف آرایشگری است تصریح کرد: ازآنجاکه آرایشگاه‌ها به لحاظ بهداشتی محل مناسبی برای ابتلا به برخی بیماری‌هاست باید به فعالیت آن‌ها نظارت شود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 54 آرایشگاه مردانه و 42 آرایشگاه زنانه دارای پروانه فعالیت در شهرستان میبد فعالیت دارند گفت: آرایشگاه مردان دارای اتحادیه هستند و در آینده نزدیک اتحادیه صنف آرایشگران زنانه هم در شهرستان ایجادمی شود.

معاون فرماندارمیبد خاطرنشان کرد:152 آرایشگاه زنانه بدون پروانه در شهرستان میبد فعالیت دارند که قرار است با همکاری اماکن نیروی انتظامی و دادستان و اداره صنعت معدن و تجارت نسبت به اخذ پروانه این واحدها اقدام شود در غیر این صورت از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری خواهد شد.

فلاح تصریح کرد: از آغاز کارگروه ساماندهی صنف آرایشگران تاکنون بیش از 30 آرایشگاه پروانه فعالیت اخذ و تعدادی هم برای دریافت مجوز تشویق شده‌اند.
آدرس کوتاه :