فرماندارمیبد در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار "میبدخبر" :

۹۵ پروژه در هفته دولت در شهرستان میبد به بهره‌برداری می‌رسد


فرماندارمیبد گفت: در هفته دولت 95 پروژه در حوزه‌های مختلف بااعتباری بالغ‌بر ۵۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرمانارمیبد در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار " میبد خبر" ضمن گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان رجایی و باهنر بیان داشت: ۹۵ پروژه در حوزه‌های مختلف بااعتباری بالغ‌بر ۵۰ میلیارد تومان در هفته دولت در شهرستان میبد افتتاح خواهد شد.

وی از افتتاح ۹۵ پروژه در بخش‌های میراث فرهنگی، آموزشی، عمران شهری و روستایی، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و گازرسانی به روستاها و ورزشی خبر داد و گفت: برای این تعداد پروژه هزینه‌ای بالغ‌بر ۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و خیری تأمین‌شده است.

فلاح ادامه داد: ساخت یک باب مدرسه خیری بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد تومان، گازرسانی به روستاهای علویه، نیوک واشنیز بااعتبار چهار میلیارد تومان درزمینهٔ مرتع و آبخیزداری اعتباری بالغ‌بر سه میلیارد تومان و در حوزه آبیاری کم‌فشار دو میلیارد تومان هزینه شده است.

فرماندارمیبد افتتاح زمین چمن مصنوعی بفروئیه ندوشن و صدرآباد را از پروژه‌های ورزشی آماده بهره‌برداری معرفی کرد و گفت: تعداد پروژه‌های سال جاری نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است و مبلغ پروژه‌ها نسبت سال گذشته یکسان بوده است.

وی در پایان به تشریح برنامه‌های هفته دولت در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی پرداخت و افزود: مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر، غبارروبی گلزار شهدا، تقدیر از مدیران و کارکنان برتر شهرستان، مراسم گرامیداشت روز پزشک با توجه به تقارن با هفته دولت و همایش پیاده‌روی در میبد و ندوشن ازجمله برنامه‌های هفته دولت در شهرستان میبد است.
آدرس کوتاه :