۸۰ پروژه با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال در میبد بهره‌برداری می‌شود


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد گفت: بیش از 210 برنامه با موضوعات مختلف در ایام الله دهه فجر انقلاب در میبد در حال اجرا است و 80 پروژه با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال همزمان با این روزهای فرخنده آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «سید بهروز موسوی ندوشن» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد روز سه‌شنبه  در حاشیه نشست هماهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی در گفت و گو با ایرنا افزود: دومین نشست ستاد دهه فجرمیبد با موضوع بررسی برنامه‌های در حال اجرا در این ایام برگزار شد.

وی ادامه داد: برنامه‌ها با محوریت علمی ، اجتماعی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی در شهرستان در حال برگزاری است.

رئیس اداره تبلیغات میبد هم در نشست برگزار شده گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی برگزاری برنامه‌های تدارک دیده شده ویژه ایام الله دهه فجر از سوی ادارات و نهادهای گوناگون در حال بررسی و اجرا است.

حجت‌الاسلام محمدرضا ابراهیمی در ادامه به اجرای برنامه تشویقی ۲۵ نفر از مسئولان شعار و نیز ۵۰ نفر از مربیان موسسات قرآنی و نیز اهدای جوایز و لوح تقدیر به یک ۱۰۰ جایزه برندگان مسابقه فجر برگزار شده در سال‌ قبل اشاره کرد.

وی تصریح کرد: این نشست برگزار شده تا برنامه‌ها اجرا شده و در حال اجرا ارزیابی شود.

رئیس اداره تبلیغات میبد همچنین مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن که همچون سال‌های قبل از مسجد انقلاب در شهیدیه و تجمع مقابل بیت آیت الله اعرافی شروع می‌شود و این مراسم با عبور شرکت کنندگان در راهپیمایی از میادین شمع ، امام حسین (ع) و جانباز و در نهایت به سمت مصلی آیت الله اعرافی برگزار می‌شود. 


آدرس کوتاه :