دبیر ستاد انتخابات استان:

یکی از ارکان مؤثر در انتخابات کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی است


دبیر ستاد انتخابات استان یزد در نشست روابط عمومی فرمانداری شهرستان‌های استان گفت: یکی از ارکان مؤثر در انتخابات کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی است که باید در کنار همه وظایف و ایجاد پل ارتباط بین مردم و مسئولین، فضای جامعه را برای یک انتخابات پرشور و شعور و حضور حداکثری فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «محمدعلی شاه‌حسینی» دبیر ستاد انتخابات استان یزد در نشست روابط عمومی فرمانداری شهرستان‌های استان گفت: یکی از ارکان مؤثر در انتخابات کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی است که باید در کنار همه وظایف و ایجاد پل ارتباط بین مردم و مسئولین، فضای جامعه را برای یک انتخابات پرشور و شعور و حضور حداکثری فراهم کنند.

شاه‌حسینی با تشریح فعالیت‌های روابط عمومی‌ها در انعکاس خبر به‌عنوان کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی تصریح کرد: کمیته‌های تبلیغات و اطلاع‌رسانی باید بامطالعه قانون انتخابات نسبت به قوانین اشرافیت پیدا کنند.

وی زمان‌بندی و برنامه‌ریزی در برگزاری و اجرای برنامه‌ها و تقویت ارتباط با مردم و مسئولین و اصحاب رسانه را از دیگر وظایف روابط عمومی‌ها خواند و گفت: در انتخابات اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و ما به‌عنوان امانت‌دار رأی مردم و اعتماد کاندیداها نباید له یا علیه کسی کاری انجام دهیم.

شاه‌حسینی بابیان اینکه چاشنی کار کمیته‌های تبلیغات و اطلاع‌رسانی باید خلاقیت و ابتکار با زبان هنر و تعامل سازنده با گروه‌های مختلف باشد افزود: در راستای حکمرانی خوب و حضور حداکثری مردم در انتخابات با حداقل آسیب‌ها باید تلاش کنیم.

دبیرستان انتخابات استان با اشاره به شرایط حساس کشور به علت مسائل اقتصادی، تحریم‌های دشمنان و اتفاقات اخیر اغتشاشات تصریح کرد: امروز عدم رعایت اخلاق در نقدهایی که صورت می‌گیرد و تسویه‌حساب‌های سیاسی، همه ارکان نظام و خدمات دولت‌ها را زیر سال برده است.

شاه‌حسینی گفت: وظیفه ما در این شرایط حساس در چارچوب نظام است که بتوانیم با تدویر افکار عمومی و ارائه عملکرد خوب و شفاف از نظام و ارکان دولت منصفانه دفاع کنیم.
آدرس کوتاه :