فرماندار شهرستان دلگان در نشستی با مسئولین میبد:

یزد و میبد الگوی مناسب در توسعه و آبادانی برای شهرستان دلگان است


مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در نشستی با مسئولین میبد گفت: استان یزد و شهرستان میبد الگوی خیلی خوبی از توسعه و آبادانی است و می‌تواند ما را در این زمینه‌ها پشتیبانی و تسهیلگر اقدامات باشد تا افق توسعه استان سیستان و بلوچستان ترسیم شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، صبح امروز «مجتبی شجاعی» فرماندار و بیش از 40 نفر از مدیران شهرستان دلگان استان سیستان و بلوچستان با حضور در شهرستان میبد از ظرفیت‌های کارآفرینی، تولیدی، اقتصادی و میراث فرهنگی این شهرستان بازدید کردند.

در این بازدید مسئولین دو شهرستان در نشستی با معرفی ظرفیت‌های شهرستان‌های خود بر تعامل و ارتباط نزدیک‌تر تأکید کردند.

مجتبی شجاعی فرماندار دلگان در نشست با مسئولین و سرمایه‌گذاران میبد گفت: اقدامات بسیار خوبی در یزد و شهرستان میبد در بخش‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری، تولید و کارآفرینی و مشاغل خانگی و همچنین توسعه شهری، احیاء بافت‌های فرسوده و عمران و آبادانی شده است.

مجتبی شجاعی افزود: استان یزد و شهرستان میبد الگوی خیلی خوبی از توسعه و آبادانی است و می‌تواند ما را در این زمینه‌ها پشتیبانی و تسهیلگر اقدامات باشد تا افق توسعه استان سیستان و بلوچستان ترسیم شود.

شجاعی بابیان اینکه مدیران بسیار خوب و پا به کار استان یزد و واحدهای صنعتی فعال و هم جمعیت و خیل کثیر افرادی که در این واحدها مشغول به کار بودند انگیزه ما را تقویت کرد که ارتباطمان را با این استان بیشتر کنیم افزود: قرار بر این شد در حوزه تبادل تجربیات و انتقال تجربیات اقتصادی و امنیتی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی بیش از گذشته اجرایی کنیم.

فرماندار دلگان تصریح کرد: نشست خیلی خوبی با سرمایه‌گذاران و خیرین منطقه یعنی استان یزد و شهرستان میبد داشتیم که بنابراین شد تکمیل این اقدامات با سفری که در آینده، مسئولین شهرستان‌های یزد و میبد و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در دلگان که نبض جازموریان محسوب می‌شود داشته باشند.

وی افزود: با تفاهم‌نامه‌هایی که درزمینهٔ توسعه و آبادانی و بهره‌مندی از تجربیات یکدیگر خواهیم داشت امیدواریم آبادانی استان سیستان و بلوچستان کمک کنیم.

فرماندار دلگان در پایان گفت: قراراست یکی از خیابان‌های شهرستان دلگان در استان سیستان و بلوچستان به نام شهدای شهرستان میبد نام‌گذاری شود.


آدرس کوتاه :