هم‌زمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس؛

گلزار شهدا میبد غبارروبی و عطرافشانی شد


هم‌زمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای میبد برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، عصر امروز 5 شنبه پنجم مهرماه هم‌زمان با ششمین روز از هفته دفاع مقدس و در ایام محرم و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور " فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و "محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی میبد، آیین عطرافشانی و غبارروبی قبور مطهر شهدا در میبد برگزار شد.

در این آیین معنوی همچنین نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین نیز حضور داشتند؛ یاد و خاطره شهدا گرامی داشته شد.

در این مراسم حاضران با در دست داشتن شاخه‌های گل و قرائت فاتحه و با غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام و بار دیگر با امام و شهیدان تجدید میثاق کردند.

مسئولین در همچنین با حضور بر سر آرامگاه حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج سید جلال یحیی زاده نماینده فقید میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با قرائت فاتحه از ایشان یادکردند.

در پایان این مراسم، اکیپ‌های جداگانه با حضور در گلزار شهدای شهیدپرور و نمونه روستای رکن‌آباد از توابع بخش مرکزی میبد و با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا و ایثار گران، به قرائت زیارت عاشورا و مداحی پرداختند.


آدرس کوتاه :