گزارشي از جلسه شوراي اداري شهرستان ميبد

گزارشي از جلسه شوراي اداري شهرستان ميبد


آقاي يحيي زاده: در مجموع پروژه هاي پيشنهادي جهت شهرستان ميبد در سفر آينده رياست جمهوري نسبت به شهرستان هاي ديگر از نظر تعداد كمتر مي باشد.
گزارشي از جلسه شوراي اداري شهرستان ميبد

جلسه شوراي اداري با حضور معاونين استاندار و جمعي از مديران كل استان و مديران شهرستان، روز جمعه ساعت 5 بعدازظهر در محل مصلي بزرگ آيت الله اعرافي برگزار شد.

در ابتداي جلسه فرماندار ميبد ضمن عرض خير مقدم به ميهمانان در خصوص اهميت طرح جمع آوري اطلاعات اقتصادي خانوار و تاثير آن بر اقتصاد كشور و آماري از تعداد خانوارهاي شركت كننده در اين طرح در سطح شهرستان بيان نمودند.

اقاي رجايي در ادامه با توجه به نزديك بودن هفته دفاع مقدس از هشت سال دفاع مقدس كشورمان ياد نموده و ياد و خاطره شهيدان را گرامي داشتند.

سيدجلال يحيي زاده اظهار داشت در اين دولت با توجه به افزايش قابل توجه بودجه هاي عمراني و توجه خاص دولت به اين پروژه ها عمر بهره برداري از پروژه هاي عمراني دو سال و نيم كاهش يافته است.

وي افزود: احداث قطار بين شهري اردكان مهريز، راه آهن شيراز يزد و دوخطه شدن مسير راه آهن بافق اردكان از جمله پروژه هايي است كه براي دور دوم سفر رياست جمهور به استان يزد پيشنهاد گرديده است و در ادامه خاطرنشان نمود كه در مجموع پروژه هاي پيشنهادي جهت شهرستان ميبد در سفر آينده رياست جمهوري نسبت به شهرستان هاي ديگر از نظر تعداد كمتر مي باشد و در پايان سخنان خود خواستار تسريع در اجراي فازهاي آبرساني به استان يزد شد.

امام جمعه نيز در اين نشست گفت: استان يزد و شهرستان ميبد پتانسيل بسيار بالايي در زمينه پيشرفت هاي علمي دارد.

حت الاسلام و المسلمين اعرافي افزود: در مسير مبارزه با آسيبهاي فرهنگي بايد از شيوه هاي مختلف علمي استعانت جست. وي اظهار اميدواري كرد كه ماه مبارك رمضان، فرصت مناسبي براي پيشبرد اصولي امور در زمان باقيمانده از سال باشد.

معاون عمراني استاندار نيز در اين جلسه گفت: عدم لحاظ حفظ دستاوردها موجب عقب ماندگي در برخي از امور اجرايي شده است.

سيد محمد مير سعيدي از ترافيك در شهرها و جاده هاي ايران به عنوان يك معضل نام بر و افزود كه فهنگ سازي يكي از عوامل رفع گره هاي كور در مسئله ترافيك است.

در حاشيه اين مراسم تعدادي از مردم ندوشن نيز حضور داشتند و با تجمع در محل برگزاري جلسه خواستار الحاق ندوشن به ميبد و انتزاع از شهرستان صدوق به دلايلي از جمله نزديك تر بودن مسير رفت و آمد، مراودات اقتصادي و اشتراكات فرهنگي و اجتماعي شدند.
آدرس کوتاه :