گرامی داشت روز پرستار درمیبد


فرماندارمیبد در جمع پرستاران شهرستان با تبریک این روز فرخنده به سفیدپوشان عرصه سلامت و پرستاران گفت: شما در ارائه خدمات به بیمارانی که در تخت بیمارستان‌ها سختی‌های درد و بیماری و مالی را تحمل می‌کنند و منتظر رفتار خوب و انسانی هستند با عطوفت و مهربانی برخورد کنید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، به مناسبت میلاد باسعادت بانوی صبر و استقامت و الگوی زنان و مردان عالم حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیه و روز پرستار با حضور «حسین فلاح» فرماندار و «سید بهروز موسوی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مراسم جشنی به همت بیمارستان امام جعفر صادق (ع) دریکی از تالارهای شهرستان میبد برگزار شد.

فرماندارمیبد در این مراسم با تبریک این روز فرخنده به سفیدپوشان عرصه سلامت و پرستاران گفت: شما در ارائه خدمات به بیمارانی که در تخت بیمارستان‌ها سختی‌های درد و بیماری و مالی را تحمل می‌کنند و منتظر رفتار خوب و انسانی هستند با عطوفت و مهربانی برخورد کنید.

حسین فلاح افزود: پرستاری توفیقی الهی است که امروز شما باید از این فرصت با الگو گیری از صبر و تحمل حضرت زینب که یک‌تنه هم دردهای از دست دادن امام و فرزند و خانواده و بعدها پرستاری یتیمان مانده از جنگ و حضرت امام سجاد ذخیره امامت را مدیریت کرد: در محل کار خود این نگاه را سرلوحه خود قرار دهید.

در پایان این مراسم از تعدادی از پرستاران بیمارستان امام جعفر صادق (ع) تجلیل به عمل آمد.


آدرس کوتاه :