کلنگ زنی احداث پخش سیلاب و مرمت پروژه‌های آبخیزداری حوزه ندوشن


مراسم کلنگ زنی پروژه پخش سیلاب و مرمت پروژه‌های آبخیزداری حوزه ندوشن بااعتباری بالغ‌بر 24 میلیارد ریال با حضور نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندارمیبد و جمعی از مسئولین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مراسم کلنگ زنی پروژه پخش سیلاب و مرمت پروژه‌های آبخیزداری بخش ندوشن از توابع شهرستان میبد با حضور نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی، فرماندارمیبد، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، امام‌جمعه و بخشدار ندوشن و جمعی از مسئولین برگزار شد.

فرماندارمیبد در این مراسم ضمن بیان اهمیت آب در این شهرستان و منطقه و با اشاره به اهمیت منطقه ندوشن به‌عنوان قطب دامداری استان یزد، از تخصیص بودجه و اجرای این طرح تقدیر نمود.

حسین فلاح در ادامه به بارندگی‌های اردیبهشت‌ماه سال جاری اشاره و گفت: ما قدردان زحمات اداره منابع طبیعی بابت ایجاد بندهای خاکی، گوراب‌ها و تکمیل دیوار ساحلی صدرآباد جهت جلوگیری از خسارات که طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده صورت گرفته بود هستیم.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری نیز در این مراسم گفت: از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی کشور بااعتبار 24500 میلیون ریال جهت طرح‌های آبخیزداری، مرمت و اصلاح بندهای خاکی در این منطقه تخصیص‌یافته است. 

محمدرضا آخوندی پروژه بزرگ سد نیوک،، پروژه‌های افزایش حجم آبی گوراب ندوشن، تکمیل دیوار ساحلی صدرآباد، پروژه مشارکتی با آموزش‌وپرورش در حوزه بنستان، مرمت بند خاکی تلخستان و اجرای پروژه‌های کنترل سیلاب شهر ندوشن را از دیگر پروژه‌های اجرایی این طرح دانست.


آدرس کوتاه :