کلنگ بزرگ‌ترین پروژه خیری در شهرستان میبد به زمین زده شد


با حضور امام‌جمعه و فرماندارمیبد، مدیرکل اداره آموزش‌وپرورش استان، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز، رئیس نوسازی و جمعی از مسئولین، کلنگ احداث نخستین هنرستان استان در شهرستان میبد به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، محسن موحدی فرد مدیر آموزش‌وپرورش میبد گفت: این هنرستان نخستین هنرستان استان و بزرگ‌ترین پروژه خیری شهرستان میبد است که سرزمینی به مساحت 15 هزار مترمربع و با زیربنای 5 هزار مترمربع ساخته می‌شود.

موحدی فرد بابیان اینکه خیر این پروژه نخواست نامش فاش شود افزود: این هنرستان شامل سالن آموزشی، اداری و 4 کارگاه فنی است که قراراست با 5 میلیارد تومان به‌صورت صد درصد خیری طی 2 سال احداث شود.

همچنین همزمان با این پروژه، کلنگ احداث دو باب آموزشگاه خیری دیگر در شهرستان میبد به زمین زده شد. این آموزشگاه‌های 12 کلاسه هم هرکدام در زیربنای هزار و 730 متر و با 4 میلیارد تومان به‌صورت صد درصد خیری ساخته می‌شوند

آموزشگاه‌های 12 کلاسه اورچین در زیربنای هزار و 730 مترمربع، در 2 طبقه و با 2 میلیارد تومان خیری ساخته می‌شود.

آموزشگاه 12 کلاسه یاس سرام هم در زمینی به مساحت 7 هزار مترمربع و در زیربنای هزار و 730 مترمربع طی یک سال با 2 میلیارد تومان احداث می‌شود.

امام‌جمعه میبد در مراسم کلنگ زنی این پروژه‌ها گفت: آموزش‌وپرورش پایه اصلی تعلیم و تربیت است و هزینه در حوزه آموزش‌وپرورش درواقع یک سرمایه‌گذاری به‌حساب می‌آید.

حضرت آیت الله اعرافی افزود: ما باید تا 1404، برای جلوگیری از نوبت‌بندی و تأمین فضا لازم، سالانه 10 آموزشگاه جدید در شهرستان میبد احداث کنیم که به حمدالله تاکنون از برنامه جلو هستیم.


آدرس کوتاه :