کلنگ اورژانس 115 بفروئیه به زمین زده شد


با حضور فرماندارمیبد، رئیس سازمان اورژانس استان و جمعی از مسئولین، کلنگ احداث اورژانس 115 بفروئیه در ضلع غربی میدان محبت به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، اورژانس 115 یکی از مطالبات مردم بفروئیه بود که بعد از سال‌ها درزمینی به مساحت 850 مترمربع درزیربنای 350 متر زیربنا و 400 متر پارکینگ توسط سید کمال موسوی از خیرین بفروئیه به‌صورت خیری با برآورد اولیه حدود یک میلیارد تومان ظرف یک سال احداث می‌شود.

رئیس سازمان اورژانس استان در حاشیه این مراسم گفت: شهرستان میبد به لحاظ قرار گرفتن در مسیر ترانزیت شمال – جنوب و صنعتی بودن نیاز به زیرساخت پایگاه‌های اورژانس داشت.

احمد دهقان بابیان اینکه در برنامه پنجم و ششم توسعه، پایگاه خوبی به این شهرستان دیده‌شده است گفت: یکی از این پایگاه‌ها پایگاه اورژانس 115 بفروئیه بود که بعد از پیگیری‌ها، امروز با حضور مسئولین و باهمت خیر کلنگش به زمین زده شد.

وی افزود: این پایگاه قرار است ظرف مدت یک سال احداث و تمام امکانات آن ازلحاظ ناوگان خودرویی و تجهیزاتی که نیاز است از سوی سازمان اورژانس تأمین شود و خدمات خوب و شایسته‌ای را در اختیار مردم قرار دهد.

دهقان در پایان از فرماندار، بخشدار، شهردار و اعضای شورا و نماینده مردم میبد تشکر کرد.


آدرس کوتاه :