معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد:

کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند همدلی همه دستگاه‌هاست


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی گفت: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی هیچ سازمان و دستگاهی به‌تنهایی موفق نیست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، جلسه کارگروه آسیب‌های اجتماعی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد و اعضای کارگروه در سالن اندیشه فرمانداری میبد برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد با تأکید بر اهتمام و همکاری همه دستگاه‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: برای کاهش و از بین بردن این آسیب‌ها در جامعه باید فرا بخشی و با همدلی عمل کرد و هیچ سازمان و دستگاهی به‌تنهایی موفق نیست.

علیرضا ابوالحسنی آسیب‌های اجتماعی امروز میبد را نتیجه صنعتی شدن این شهرستان خواند و گفت: اگر به‌موقع به این پدیده رسیدگی نشود با افزایش جرم و جنایت و بی‌نظمی در آینده شاهد خواهیم بود.

ابوالحسنی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باهدف ایجاد محیط زندگی خانوادگی و اجتماعی را کم‌هزینه‌ترین شیوه بیان کرد و افزود: در جامعه امروزی پیشگیری مهم‌تر از درمان است و باید از این راهکار برای بهبود جامعه استفاده کرد.

عضویت اداره ورزش، کار، کانون فکری نوجوانان، آموزش‌وپرورش به کارگروه آسیب‌های اجتماعی، معرفی مربیان و متخصصین از سوی بهزیستی، استفاده از ظرفیت حوزه‌های علمیه در تبین موضوع توهین و افترا و اطلاع‌رسانی جامع آسیب‌های اجتماعی به جامعه از مصوبات این جلسه بود.

 


آدرس کوتاه :