فرماندارمیبد:

کاندیدها تبلیغات خود را بر اساس اصول و ضوابط انجام دهند


فرماندارمیبد در جلسه با نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گرم کاندیدها در این دوره از انتخابات و ارائه دیدگاه‌های خود به مردم برای راه‌یابی به مجلس از نگاه ما ارزشمند است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد با اشاره به اینکه از شروع بحث انتخابات در کشور، دستورالعمل‌ها به کاندیدها ابلاغ‌شده است گفت: فرمانداری سعی کرده است مسائل را که گاها برای کاندیدها دارای ابهام است به‌صورت کدخدا منشی حل کند.

حسین فلاح تصریح کرد: نامزدهای مجلس شورای اسلامی باید در طی فرایند انتخابات به قانون تمکین کنند چراکه هرکس که در این دوره پیروز انتخابات شود به‌عنوان فرد قانون‌گذار به مجلس راه می‌یابد.

فلاح افزود: برای برگزاری انتخابات سالم و بی حاشیه، کاندیدها باید نمایندگان خود در پای صندوق‌های رأی را به فرمانداری معرفی کنند و سایر امور هم با هماهنگی و تعامل نمایندگان فرمانداری در پای صندوق‌ها انجام شود.

وی بابیان اینکه نامزدهای انتخابات باید تبلیغات خود را بر اساس اصول و ضوابط انجام دهند گفت: کاندیدها و طرفداران آن‌ها در زمان شمارش آراء هم باید آنچه به‌عنوان نتیجه انتخابات اعلام می‌شود تمکین کنند و آن را بپذیرند و اگر اعتراضی دارند بر اساس مجاری قانونی اقدام کنند.

فرماندارمیبد با اشاره به اینکه تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخابات سالم در شهرستان میبد فراهم‌شده است افزود: با همکاری دادستان، نیروهای نظامی و انتظامی و سایر دستگاه‌های متولی جهت پیشگیری از هرگونه جرائم انتخاباتی، هماهنگی‌های لازم انجام‌گرفته است.
آدرس کوتاه :