چند خبر کوتاه از فرمانداری میبد(3)


بازدید سرزده از اداره بهزیستی شهرستان، تشکیل جلسه کارگروه اشتغال و دیدار مدیرعامل شرکت آبفار یزد با فرماندارمیبد ازجمله خبرهای کوتاه فرمانداری در هفته گذشته بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مشروح خبرهای کوتاه به شرح ذیل است:

--------------

فرماندارمیبد به‌صورت سرزده از اداره بهزیستی شهرستان بازدید نمود

فرماندارمیبد نیز در این بازدید سرزده از اورژانس اجتماعی هم در تعامل مؤثر در تحکیم بنیان خانواده و برگزاری دوره‌های خاص آموزش مهارت‌های زندگی و خانواده هم بازدید نمود.

شایان‌ذکر است اورژانس اجتماعی میبد سومین اورژانس  اجتماعی استان است که از سال 1387 شروع به فعالیت نموده و مشغول به خدمت‌رسانی هست.

--------------

سومین کارگروه اشتغال شهرستان میبد در سال 97 با حضور فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و اعضای کارگروه اشتغال در سالن اندیشه فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه درخواست‌های تسهیلات در حوزه‌های صنایع‌دستی، میراث فرهنگی، پرورش دام و … موردبررسی و موافقت قرار گرفت.

--------------

جلسه‌ای با حضور محمد فاتحی مدیرعامل شرکت آبفار یزد، حسین فلاح فرماندارمیبد و معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در فرمانداری با محوریت آب و مدیریت مصرف آن تشکیل گردید.

محمد فاتحی با توجه مدیریت مصرف آب و مشکلات تأمین آن اشاره کرد و افزود: تأمین آب سالم، بهداشتی و پایدار در استان یزد و به‌خصوص روستاهای شهرستان به دلیل خشک‌سالی‌های اخیر با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو گردیده که می‌بایست جداسازی آب شرب و فضای سبز روستاها در دستور کار قرار گیرد.


آدرس کوتاه :