پیکر 3 شهید گمنام در میبد تشیع شد


پیکر 3 شهید گمنام که دوران 8 سال دفاع مقدس و در عملیات والفجر در منطقه فکه، خیبر، جزیره مجنون و بدر در شرق دجله به درجه والای شهادت نائل‌آمده بودند امروز صبح با حضور باشکوه مردم همیشه درصحنه میبد تشیع شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این مراسم که فرماندارمیبد، مسئولین ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم شرکت داشتند؛ مردم همیشه درصحنه و شهیدپرور میبد با حضور باشکوه و گسترده و یکپارچه خود حماسه دیگری را رقم زدند.

شرکت‌کنندگان درحالی‌که پیکر شهدای گمنام را روی دستان خود حمل می‌کردند با تأسی به اباعبدالله الحسین (ع) و بابیان این گل پرپر از کجا آمده از سفر کرببلا آمده مسیر را بدون احساس خستگی پیش می‌رفتند.

مردم همیشه درصحنه میبد که عطر شهدا را در کوچه خیابان‌های شهرشان استشمام کرده بودند بی‌وقفه اشک می‌ریختند و دنبال پیکرهای شهدا می‌دویدند تا شاید با تبرک تسبیح و شال خود به پیکر این شهدا، مسیر نورانی شهدا را گم نکنند.

حاضرین در این مراسم کم‌نظیر بعد از طی مسیر طولانی از محل سپاه قدیم، خیابان سلمان، میدان دوازده امام، میدان امام حسین (ع)، میدان جانباز و میدان انقلاب، پیکر این شهدا را به پارک بزرگ بهاران رساندند و بعد از اقامه نماز پیکر این سه شهید در مرکز پارک بهاران آرام گرفتند.


آدرس کوتاه :