پیش‌بینی 58 صندوق ثابت و 18 صندوق سیار درمیبد


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد از پیش‌بینی 76 صندوق اخذ رأی در این شهرستان خبر داد و گفت: از این میزان 58 صندوق ثابت و 18 صندوق هم سیار است که در روز دوم اسفندماه وظیفه اخذ رأی را بر عهده خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «سید بهروز موسوی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد از پیش‌بینی 76 صندوق اخذ رأی در این شهرستان خبر داد.

سید بهروز موسوی افزود: از این میزان 58 صندوق ثابت و 18 صندوق هم سیار است که در روز دوم اسفندماه وظیفه اخذ رأی را بر عهده خواهند داشت.

موسوی گفت: با بررسی‌های ب عمل‌آمده و تأیید هیئت‌های اجرایی در سطح شهرستان، مکان‌هایی برای شعب اخذ رأی تعیین‌شده است که ازلحاظ دسترسی و امکانت مطلوب باشد.

وی افزود: مسیر صندوق‌های سیار در سطح شهرستان نیز به‌گونه‌ای انتخاب‌شده است که فرصت اخذ رأی در اکثر مناطقی که فرد یا افرادی ساکن باشند را شامل شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد گفت: به امید خدا، دوم اسفندماه ملت بزرگ ایران و به‌ویژه مردم دارالعباده استان و شهرستان میبد، با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رأی، حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.
آدرس کوتاه :