پیروز نهایی انتخابات ملت ایران است


امام‌جمعه موقت میبد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: اصل حضور در انتخابات وظیفه شرعی است و درهرصورت پیروز واقعی در این انتخابات ملت ایران است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حجت‌الاسلام محمود کارگر» بابیان اینکه این را هم ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری و هم مراجع فرموده‌اند افزود: به‌عنوان یک ایرانی علاقه‌مند به امنیت و اقتدار کشورمان باید در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم.

امام‌جمعه موقت میبد تصریح کرد: چشم همه مردم مظلوم عالم به شما ملت بزرگ ایران است و این رأی‌های شما، موجب شادی و سرور دوستان شما در داخل کشور و در سراسر عالم خواهد بود.

وی گفت: مردم عزیز باید فرد اصلح را بر اساس همان شاخص‌هایی که رهبر معظم انقلاب بیان کردند ملاک قرار دهند.

حجت‌الاسلام کارگر با قدردانی از کاندیداهایی که با حضور در انتخابات و ایجاد حس رقابت، بازار انتخابات را داغ کردند گفت: آن‌هایی که احساس تکلیف کردند و برای خدا به صحنه آمدند چه رأی بیاورند و چه رأی نیاورند پیروز هستند چراکه کار برای خدا شکست ندارد.

امام‌جمعه موقت میبد افزود: درهرصورت پیروز واقعی در این انتخابات ملت ایران است.

خطیب جمعه میبد با اشاره به نامزد و طرفدارانی که پیروزی میدان انتخاب هستند هم گفت: کاندیدا و حامیان و طرفداران نامزدی هم که پیروزمی شوند موفقیت را از آن خدا بدانند و بعد از پیروزی کاری نکنند که خدا به غضب بیاید و یا خدای‌ناکرده کام مردم تلخ شود.

وی گفت: روز سوم انتخابات با مشخص شدن نتیجه انتخابات صد روز نمایندگان منتخب فرصت دارند برنامه‌هایی که داشتند با افراد خبره جمع‌بندی کنند.

امام‌جمعه موقت میبد تصریح کرد: منتخب انتخابات باید بعد از انتخابات مردم را فراموش نکنند و پای درد و دل مردم بنشینند و آن‌ها را فراموش نکنند.

خطیب جمعه میبد خاطرنشان کرد: اگر هم در دوره تبلیغات و فضای مجازی دلخوری‌هایی هم بوده، اخلاق اسلامی ایجاب می‌کند کنار گذاشته شود و همدیگر را حلال کنند.

حجت‌الاسلام کارگر گفت: امیدواریم آنچه خیر است برای کشور و شهرستان اتفاق بیافتد و آسیب‌هایی هم که بوده برطرف و اگر هم اعتراضی وجود داشت از طریق مراجع قانونی حل‌وفصل شود.

امام‌جمعه موقت میبد در ادامه با محکوم کردن جنایت امریکا مبنی بر ترور سردار حاج قاسم سلیمانی ویارانش گفت: امریکا و دشمنان فکر می‌کردند با ترور این سردار رشید اسلام محور مقاومت تضعیف می‌شود.

وی افزود: اما خون این شهید و هم‌رزمانش نقطه آغاز خروج آمریکا از منطقه را کلید زد.

حجت‌الاسلام کارگر گفت: سرنگونی هواپیمای آمریکایی در سوریه، اسارت هزاران نفر مزدور سعودی در یمن، و پیشروی ارتش سوریه نیروهای مقاومت و آزادسازی شرق سوریه از لوث وجود تکفیری‌ها و دسترسی به دریای مدیترانه بعد از 7 سال زمینه‌هایی است که شکست امریکا را بیش‌ازپیش آشکار می‌کند.
آدرس کوتاه :