پیام نوروزی فرماندارمیبد


فرماندارمیبد در آستانه فرارسیدن عید باستانی نوروز پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ متن کامل پیام "حسین فلاح" بدین شرح است:

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

یا مقلب‌القلوب والابصار یا مدبرالیل والنهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

چرخش زمین و طی شدن 365 روز و پدید آمدن فصل‌ها و نو شدن طبیعت ناشی از قدرت لایزال الهی است؛ در این میان فصل بهار و آغاز سال نو که عیدی باستانی در تاریخ و فرهنگ ایرانیان دارد؛ فصلی سراسر شادی، نشاط و تکاپو است که بانو شدن سال و رویش گل‌بوته‌های عشق و طراوت طبیعت، امید را در دل‌ها زنده و محبت را به قلب‌ها هدیه می‌دهد تا انسان پس از یک سال کار و تلاش بادید و بازدیدها خستگی را بدر و پیوند عاطفه و محبت را در خویشان محکم کند.

در این میان خادمان ملت هم در دولت تدبیر و امید در طول سال باوجود فراز و نشیب‌های فراوان در رشد و توسعه کشور، تمام توان خود را برای خدمتگزاری به کار گرفتند و به فضل الهی سالی که گذشت دولتمردان ما درصحنه بین‌المللی خوش درخشیدند و به کوری چشم بدخواهان نظام و ملت، بر جام به نتیجه رسید و مسیر رشد کشورمان با مقاومت ملت رشید ایران اسلامی و دیپلماسی قوی در عرصه جهانی هموار شد.

سالی که ملت بزرگ ما در دو آزمون بزرگ یعنی راهپیمایی 22 بهمن و دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، با حضور حماسی و یکپارچه خود دشمنان را ناکام گذاشتند و یک‌بار دیگر عظمت و سربلندی نظام و ملت را به نمایش گذاشتند.

اینک در این سال نو که فضای معنوی و الهی میهن اسلامی به عطر گل‌های بهاری عطرآگین شده است باید خدا را سپاس گفت و برای آبادانی ایران اسلامی در زیر چتر ولایت و رهبری تلاش کرد.

این‌جانب به‌عنوان خدمتگزاری کوچک در دولت تدبیر و امید فرارسیدن بهار طبیعت و عید نوروز باستانی را به همه ملت ایران، به‌ویژه مردم شریف شهرستان میبد تبریک گفته و از پیشگاه حضرت باری‌تعالی به همه آرزوی صحت و سلامت و تندرستی دارم.
آدرس کوتاه :