پیام قدردانی فرماندارمیبد از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس


فرماندارمیبد با صدور پیامی از حضور پرشور و حماسه‌آفرین آحاد مختلف مردم شهرستان را در راهپیمایی روز قدس، تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میبد، متن پیام «حسین فلاح» فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

روز جهانی قدس یادآور تکلیف اسلامی و انسانی همه مسلمانان آزاده در سراسر جهان و همچنین نماد و نشانگر انسجام و وحدت مسلمانان برای مقابله با رژیم غاصب صهیونیستی است که همچون لانه عنکبوت بر پایه‌هایی سست بناشده و محکوم‌به زوال است.

فریاد رسای شما روزه‌داران عزیز شهرستان میبد، امروز در چهلمین سالگرد روز جهانی قدس که به ابتکار رهبر کبیر انقلاب اسلامی بر تارک تاریخ به یادگار نشست، اعلام انزجار و نفرت از این رژیم غاصب و اعلام حمایت از مقاومت اسلامی نسل شجاع فلسطینی است که عظمت، افتخار، اقتدار و عزت ملت اسلامی را در مقابل نظام سلطه و استکبار خون‌آشام جهانی به نمایش گذاشته و انقلاب اسلامی را در نابودی رژیم غاصب صهیونیستی این غدهٔ سرطانی نشان داده و باطل‌السحری بر طرح آمریکایی صهیونیستی معاملهٔ دروغین قرن بود.

 این‌جانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه ضیافت الهی، این حضور حماسی را ارج نهاده و از همه آحاد مردم شهرستان به‌ویژه روحانیت، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، نیروهای امنیتی و انتظامی، مسئولان و سایر اقشار مردم انقلابی و همیشه درصحنه شهرستان میبد تقدیر و تشکر می‌نمایم.
آدرس کوتاه :