پیام فرماندار به مناسبت 22 بهمن


فرماندارمیبد با صدور پیامی ایام‌الله دهه فجر و 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به مردم همیشه درصحنه شهرستان میبد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، "حسین فلاح" در این پیام آورده است:

زمانی که کشور ما در تاریکی طاغوت به خود می‌پیچید و سلطنت‌طلبان و هم‌پیاله‌های محمدرضا پهلوی سرمست حکومت و غارت و چپاول منابع عظیم کشور بودند نفس مردم در نقاط مختلف کشور از رمق افتاده بود و محرومیت بر کشور سایه افکنده بود قیام‌ها و مشروطیت در نطفه خفه می‌شد.

در آن هنگام ندای امام بنیان‌گذار کبیر انقلاب مبنی بر اعتراض به عملکرد رژیم در ایران و تصمیم‌گیری‌های غلط در پیاده کردن قانون‌های کاپیتالیستی بلند شد اما رژیم منحوس پهلوی برای دور کردن امام از مردم، نقشه تبعید امام را در پیش گرفت.

اما سرانجام رهبر کبیر انقلاب با سخنرانی و روشنگری مردم در آن‌سوی مرزها پس از 14 سال تبعید و دوری از وطن به ایران بازگشت و بنیان حکومت اسلام ناب محمدی را در ایران بنا نهاد و پیروزی انقلاب اسلامی در تاریخ کشور رقم خورد.

بی‌تردید در منطقه ما هم مبارزانی انقلابی همچون مرحوم آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه فقید میبد در پیشبرد انقلاب نقش عظیمی را ایفا کرد.

امروز که 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد ایران اسلامی باوجود همه توطئه‌ها و تهدیدها و تحریم‌ها، در همه عرصه‌ها در حال پیشرفت است و ملت ما هرگز نخواهند گذاشت ارزش‌ها و آرمان‌های امام و شهدا پایمال شود.

در همین‌جا ضمن تبریک این قطعه از تاریخ درخشان ایران اسلامی، از همه مردم شریف شهرستان میبد اعم از مسئولین، جامعه روحانیت، فرهنگیان و دانشگاهیان، اصناف و کسبه، بسیج و کارگران، جامعه ورزشی و اقشار مختلف مردم، دعوت به عمل می‌آید؛ فردا 22 بهمن، با حضور حماسی خود، اتحاد و همبستگی خود را در حمایت از ولایت و رهبری و نظام و کشور به رخ جهانیان بکشانند.
آدرس کوتاه :