پیام فرماندارمیبد در پی درگذشت مرحوم حاج حبیب برزگری


فرماندارمیبد در پی درگذشت مرحوم حاج حبیب برزگری پیام تسلیت صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح در این پیام آورده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون

درحالی‌که بعد از یک سال تلاش و کوشش و عبور از ده‌ها سختی و دشواری، پا به سال جدید گذاشته و آغاز یک حرکتی دیگر در راستای خدمت به مردم عزیز را در سر می‌پروراندیم؛ و دلمان گرم، انسان‌های وارسته و انقلابی بود که در این مسیر خدمت همراه ما هستند؛ با فاجعه بزرگ شیوع بیماری کرونا در سراسر عالم، کشور، استان و شهرمان مواجه شدیم که شیرینی یک سال تلاش و کوشش را بر کام همه ما تلخ کرد؛ و روزبه‌روز با گرفتن جان‌عزیزان ما، زندگی را بر ما سخت کرد.

خبر درگذشت سردار رشید اسلام مرحوم حاج حبیب برزگری که از چهره‌های درخشان در عرصه‌های ایثار و مجاهدت و خدمت بود؛ دل‌ها را غمگین و چشم‌ها را گریان و اشک‌آلود کرد.

شخصیتی که باوجود جراحت‌های 8 سال دفاع مقدس در وجودش، زمان برایش معنا نداشت و با سعه‌صدر و صداقت و درستی و خلوص و پاکی همواره در خدمت به مردم در کنار مسئولین شهر به‌ویژه همراه آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه شهر و فرمانداری تا آخرین لحظه کوشید.

اکنون‌که این یار دیرین و خستگی‌ناپذیر را از دست دادیم؛ یاد و نامش همیشه در ذهن و ضمیر ما زنده خواهد ماند.

این‌جانب این مصیبت جانکاه را به همسر و فرزندان و همه بازماندگان ایشان و همچنین حضرت آیت ا... اعرافی تسلیت عرض نموده و برای ایشان از مظهر خداوند متعال اجر و پاداشی بزرگ مسئلت می‌دارم.
آدرس کوتاه :