پیام فرماندارمیبد به مناسبت هفته بسیج


فرماندارمیبد در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد بدین شرح است:

("وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ"هرچقدرنیرو و قدرت دارید برای مقابله با دشمنان آماده سازید"سوره الانفال آیه 60)

خداوند بزرگ را شاکریم که یک‌بار دیگر نام بلندآوازه بسیج در ایران اسلامی طنین‌انداز شد و با آغاز هفته بسیج، پویایی و نشاط فرهنگی نوجوانان و جوانان بسیجی را در میدان‌های رزمی و نرم فرهنگی درجای جای کشور و شهرمان شاهد هستیم.

بسیج آن یادگار امام رضوان‌الله تعالی علیه به برکت اسلام و انقلاب امروز درخت تنومندی است که با خون شهدا آبیاری شده است و باتجربه عرصه‌های مختلف جنگ، سازندگی، فرهنگی و اقتصادی همواره در مسیر اهداف متعالی و ارزش‌ها و آرمان‌های امام و شهدا پیش می‌رود.

امروز که جهان استکبار با همه ابزارهای رسانه‌ای و اتاق فکر اقتصادی کمر بر نابودی نظام و ملت ایران بسته است و با تحریم‌های ظالمانه درصدد فلج کردن اقتصاد کشور و فروپاشی نظام اقتصادی و تضعیف افکار عمومی با فشارهای حداکثری است؛ بسیج با حضور در میان مردم حلال مشکلات و ترویج فرهنگ مقاومت فعال و تکیه‌بر اقتصاد درونی است.

امروز بعد از بر جام دست امریکا و کشورهای اروپایی به امت اسلام و ملت‌های آزاده سراسر جهان رو شده است که آن‌ها به دنبال غارت منابع و معادن کشورها هستند و تکیه‌بر آن‌ها تکیه‌بر باد است.

 بنابراین راه نجات کشورها به‌ویژه ایران اسلامی تقویت روحیه جهادی و فرهنگ بسیجی در عرصه‌های دانش و فناوری، رونق تولید و اشتغال است که در کالبد بسیج می‌توان آن را یافت.

این‌جانب هفته بسیج را به همه فرماندهان، پایوران و بسیجیان همه اقشار تبریک عرض نموده و امیدوارم روح انقلابی و مجاهدت و فداکاری درراه حفظ نظام و کشور و رفع موانع و مشکلات همواره در بسیج و پایگاه‌های بسیج حفظ شود.
آدرس کوتاه :