پیام فرماندارمیبد به مناسبت نوروز باستانی


فرماندارمیبد به مناسبت نوروز باستانی پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، پیام نوروزی «حسین فلاح» فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الحال.

سال 98، سال حادثه‌ها و حماسه‌ها، باوجود همه سختی‌ها و دشواری‌ها از سیل تا کرونا گذشت و هرچند ملت بزرگ ما را با مصائب و مشکلات اقتصادی و روحی و روانی مواجه کرد؛ اما ملت عزیز ما، با درایت و ایستادگی و مقاومت، از این آزمون‌های سخت، سربلند بیرون آمدند.

اکنون‌که سال 99 با شعار رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی به سال جهش تولید مزین شد؛ نوید روزهای خوش را به ملت ایران می‌دهد.

روزهای شاد و مفرحی که به یمن تلاش و مجاهدت در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و صنعتی و اقتصادی با تکیه و توکل بر خدا عاید ملت عزیزمان خواهد شد.

پس در این شرایطی که کرونا به‌عنوان یک بیماری مهلک بسیاری از فرصت‌های عاطفی و روحی و فرهنگی و اقتصادی ما و بلکه ملت‌های جهان را تحت الشاع قرارداد؛"با ماندن در خانه "در این ایام عید، به قطع زنجیره این ویروس کمک کنیم تا با عبور از این بحران، سال جدید و متفاوت‌تری را در همه عرصه‌ها و قلمروها آغاز کنیم.

این‌جانب در پایان از همه مردم شریف و همیشه درصحنه میبد که دریک سال گذشته با همه سختی‌ها، دولت و مسئولین را همراهی کردند و پای نظام و ارزش‌های انقلاب ایستادند و در برابر تحریم‌ها و تهدیدهای دشمن مقاومت کردند و خم به ابرو نیاوردند قدردانی نموده و از پیشگاه خداوند متعال برای همه ملت ایران و ملت‌های آزاده جهان آرزوی سالی پر از سعادت و سلامت و معنویت دارم.
آدرس کوتاه :