پیام فرماندارمیبد به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت‌بدنی و ورزش


فرماندارمیبد در پیامی فرارسیدن هفته تربیت‌بدنی و ورزش را به رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و کارکنان این اداره تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام «حسین فلاح» فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

بسمه‌تعالی

مقوله ورزش یکی از مقوله‌های مهم سلامت جامعه است و به همین خاطر هم اگر زیرساخت‌های مناسبی در این راستا برای مردم به‌ویژه نوجوانان و جوانان فراهم شود در حقیقت، نشاط و شادابی و سرزندگی در جامعه تقویت‌شده است.

ازآنجاکه تهذیب، تحصیل و ورزش همواره از تأکیدات مقام معظم رهبری است بر این مبنا که نیروی خرد، فکر، مغز و علم در ملت و جوانان ما تقویت شود؛ سال 97 در شهرستان میبد به سال ورزش نام گرفت تا شاخص‌های سرانه ورزش را درمیبد افزایش دهیم.

و امروز به برکت همین تلاش‌ها از سال گذشته تاکنون با جذب بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار، ده‌ها پروژه ورزشی را درمیبد کلید زدیم که استخر سرپوشیده خورشید، زمین‌های چمن مصنوعی ندوشن و مهرآباد ازجمله این پروژه‌ها هستند که به بهره‌برداری رسیده است و سالن ورزشی مصلی، زمین چمن مصنوعی شهدا و شهیدیه هم از پروژه‌هایی هست که در حال احداث است.

این‌جانب با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان میبد و کارکنان این اداره و پی گیری‌های انجام‌شده از سوی امام‌جمعه، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری، هفته تربیت‌بدنی را تبریک گفته و امیدوارم که در سال پیش رو هم با همین توان مضاعف به مقوله ورزش و زیرساخت‌های آن در شهرستان تلاش شود.
آدرس کوتاه :