پیام فرماندارمیبد به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید باستانی نوروز


فرماندارمیبد به مناسبت عید نوروز پیامی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام کامل "حسین فلاح" فرماندارمیبد به این شرح است:

سال 96 با همه تلخی‌ها و شیرینی‌ها گذشت و ملت ایران در این سال حوادث و رخدادهای مهم سیاسی و اجتماعی را که گاها حوادث طبیعی و یا از ناحیه دشمنان نظام و انقلاب بود را تجربه کرد.

اما گذر از همه این مسائل این ملت ایران بود که از آزمون‌های بسیاری چون انتخابات، راهپیمایی قدس و 22 بهمن و اغتشاشات یک‌بار دیگر سربلند بیرون آمد و خواب دشمنان را در نابودی نظام پریشان و به یاس تبدیل کرد.

حالا که پس از یک زمستان سرد، رویش طبیعت جلوه‌گر شده است و بهار، نوید روزهای خوش زندگی و سربلندی و موفقیت‌های ملت ایران را می‌دهد، باانرژی و الهام گرفتن از این طبیعت الهی، همه دولت و مسئولین در سال جدید عزم خود را جزم خواهند کرد تا خدمتگزار خوبی برای ملت باشند.

بنابراین این‌جانب ضمن تبریک سال نو و آرزوی صحت و سلامت به مردم شریف شهرستان میبد، در سال 97 که از سوی رهبر معظم انقلاب به سال حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است، راهبرد سیاسی خود را برای تحقق این شعار در حمایت از تولید داخلی، رونق اقتصادی و اشتغال و حمایت از کالای ایرانی به کارخواهیم گرفت.

امید است همه مردم و مسئولین هم در این مسیر گام برداشته تا در پیشرفت و ترقی کشورمان سهیم بوده و بتوانیم آسایش و رفاه اجتماعی را برای عموم فراهم کنیم.
آدرس کوتاه :